امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۷:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29945
تاریخ انتشار: ۸ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۱
تعداد بازدید: 77
مصطفی رحماندوست نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به در ...

مصطفی رحماندوست نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به در پیش بودن روز قدس، این روز را حماسه سیاسی در بعد بین‌المللی عنوان و اظهار کرد: 24 خرداد ماه و حضور مردم در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری یک حماسه سیاسی در بعد داخلی بود اما حضور باشکوه مردم در روز قدس که آرمان همه ملت‌های آزادیخواه دنیاست می‌تواند حماسه سیاسی در بعد بین‌المللی باشد.

وی تاکید کرد: روز قدس ربطی به گرایشات سیاسی و جناحی در ایران ندارد بلکه این مقوله یک آرمان فراجناحی است که امام (ره) بنیانگذار این روز بودند.

نماینده مردم تهران به اقدامات سازمان‌های مختلف بین‌المللی برای مطالبات راهپیمایان روز قدس اشاره و تصریح کرد: سازمان‌های بین‌المللی در مجموع به مقامات دنیا، رؤسا و تشکل‌هایی در سطوح بالا وابسته بوده و هیچ اقدامی در جهت مطالبه حامیان قدس و ملت فلسطین انجام نداده‌اند.

رحماندوست انگیزه اصلی نامگذاری روز قدس توسط امام (ره) را سپردن تصمیم‌گیری به مردم و بیرون کشیدن این موضوع از دست سازمان‌های بین‌المللی دانست و گفت: ما هر چقدر مطالبات و مقوله‌ها را به دست کنفرانس‌ها و سازمان‌های بین‌المللی می‌سپاریم در حقیقت به سمت سازش حرکت کرده و یا به نوعی دچار انحراف و خیانت شده‌ایم.

دبیر کل جمعیت دفاع از حقوق مردم فلسطین با تاکید بر اینکه راهپیمایی باشکوه روز قدس برای سازمان‌های بین‌المللی دارای پیام است، تاکید کرد: نه امام(ره) و نه ما با برگزاری روز قدس چشم و امیدی به عملکرد و اقدامات سازمان‌های بین‌المللی نداشته و نداریم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها