امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۱:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29948
تاریخ انتشار: ۸ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کانال هفتم تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از «مائیر داگان» گزارش داد که دولت اسرائیل در شیوه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کانال هفتم تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از «مائیر داگان» گزارش داد که دولت اسرائیل در شیوه آغاز مذاکرات دچار اشتباه شد.

داگان با ابراز بدبینی نسبت به ازسرگیری مذاکرات سازش، گفت که دولت اسرائیل باید پیش از بازگشت به مذاکرات، گفت‌وگوهای پنهانی با کشورهای عربی انجام می‌داد.

وی افزود که منافع اسرائیل و فلسطین در این مرحله، در بازگشت به مذاکرات است زیرا هر دو طرف از قدرت گرفتن اسلام‌گراها و ایفای نقش ایران در منطقه و تضعیف تشکیلات خودگردان نگران هستند.

داگان اشاره کرد مذاکرات سری که باید با کشورهای عربی انجام می‌شد، به نتایج مثبت در مذاکرات با فلسطینیان منجر می‌شد به خصوص گفت‌وگو با اردن و عربستان و مشارکت آنها در تعدادی از مسائل مورد مذاکره و یا حتی مشارکت آنها در تعدادی از جلسات مذاکرات، تاثیر زیادی در این امر داشت.

وی تصریح کرد که نسبت به این مذاکرات احساس خوش‌بینی ندارد و بعید است که به توافقنامه‌ای برای پایان دادن به منازعه فلسطینی-اسرائیلی منجر شود زیرا مشکل اسرائیل تنها با طرف فلسطینی نیست بلکه با کشورهای عربی است.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها