امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۰:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29950
تاریخ انتشار: ۸ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 60
به گزارش فارس، روزنامه الاخبار لبنان اعلام کرد که رئیس جمهور و نخست‌وزیر این کشور به همراه وزیر دفاع موضوع تمدید یک یا دو ساله فرماندهی جان قهوه چی ...

به گزارش فارس، روزنامه الاخبار لبنان اعلام کرد که رئیس جمهور و نخست‌وزیر این کشور به همراه وزیر دفاع موضوع تمدید یک یا دو ساله فرماندهی جان قهوه چی بر ارتش لبنان را بررسی کردند، این اقدام در زمانی صورت گرفت که موضوع تمدید شش ماهه ارائه شده از سوی میقاتی و مضوع تمدید تا زمان تعیین فرمانده جدید ارتش در رایزنی‌های بین آنها ملغی اعلام شد.

گزارش‌های رسانه‌ای نشان می‌دهد که فایز غصن وزیر دفاع لبنان فردا چهارشنبه بعد از اینکه میشل سلیمان رئیس جمهور موضع نهایی خود را در مورد بحث تمدید فرماندهی ارتش اعلام کند، این تصمیم را امضا خواهد کرد، البته گفته می شود سلیمان نیز با تمدید یک ساله فرماندهی جان قهوه چی بر ارتش موافق است.

از سوی دیگر قهوه چی نیز  اعلام کرده که توافقنامه برای تمدید فرماندهی وی بر ارتش را نمی‌پذیرد و باید دستور رسمی در این خصوص صادر شود.

در همین راستا غصن در گفت‌وگو با روزنامه البناء لبنان گفت که این موضوع همچنان در دست بررسی است و فردا چهارشنبه در چارچوبی مثبت نهایی خواهد شد.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها