امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۶:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 29952
تاریخ انتشار: ۸ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 124
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در منامه، پیش از این یکی از سایت‌های وابسته به مخالفان بحرینی به نقل از منابع آگاه ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در منامه، پیش از این یکی از سایت‌های وابسته به مخالفان بحرینی به نقل از منابع آگاه خود، اعلام کرد که شیخ حمد بن عیسی پادشاه این کشور درصدد ارائه حل سیاسی به منظور پایان دادن به تظاهرات اعتراض آمیز است. این اعتراضات بیش از دو سال گذشته آغاز شده بودند.

«جمیل کاظم» رئیس شوری جمعیت وفاق اسلامی بحرین در گفت‌وگو با فارس افزود: تاکنون از ابتکاری که (گفته می شود) نظام برای خروج از بحران ارائه کرده باشد، اطلاعی نداریم. ولی از هر راه حلی که عدالت، برابری، عزت و کرامت را بین شهروندان محقق سازد؛ حمایت می‌کنیم. بویژه اینکه چنانچه این راه حل ملت را مصدر همه قدرت‌ها قرار دهد.

«علی الفایز» از فعالان سیاسی و رسانه‌ای بحرین نیز در گفت‌‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بحرین،‌ افزود:‌ سخنان زیادی در این باره گفته می‌شود ولی مایلم این نکته را تاکید کنم که ملت بحرین بدون دستیابی به همه حقوق خویش عقب نشینی نمی‌کند و گرنه انقلاب ادامه پیدا می‌کند.

«نادر عبدالامام» از فعالان حقوقی و رسانه‌ای بحرین نیز در پاسخ به سئوال خبرنگار فارس، تاکید کرد که از این موضوع هیچ اطلاعی ندارد.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها