امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۷:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30011
تاریخ انتشار: ۸ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۳
تعداد بازدید: 127
شهروندان متمول و ثروتمند یونانی قرار است به خاطر کاهش بودجه، هزینه محافظت پلیس از آنها را خود بر عهده بگیرند. به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به ...

شهروندان متمول و ثروتمند یونانی قرار است به خاطر کاهش بودجه، هزینه محافظت پلیس از آنها را خود بر عهده بگیرند.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از «فاکس‌نیوز»، طبق طرح‌های ریاضتی جدید، یونانی‌هایی که در سال بیش از 100 هزار یورو معادل 132 هزار دلار درآمد دارند،‌ موظفند هزینه اقدامات پلیس برای محافظت از آنها در مقابل تروریست‌های بالقوه و حملات جنایی سازماندهی‌شده را بپردازند.

بر اساس این گزارش، وزارت نظم عمومی یونان امروز (سه‌شنبه) اعلام کرد شهروندان متمول باید هر ماه 2 هزار یورو برای هر ماموری که به عنوان محافظ فعالیت می‌کند، بپردازند و مالیات روزانه‌ای بالغ بر 50 یورو نیز برای استفاده از خودروهای گشت‌زنی پرداخت کنند.

به نوشته فاکس نیوز، حملات گروه‌های شورشی باعث شده بودجه مورد نیاز پلیس افزایش یابد اما از یک طرف دولت دائما خواستار کاهش بودجه در این کشور بحران زده می‌شود. با این حال، طرح جدید «پرداخت هزینه برای محافظت» هنوز نیازمند تصویب وزارت دارایی یونان است و البته شامل مقامات منتخب یا مجریان بخش عمومی نمی‌شود.

یونان 6 سال است که از بحران اقتصادی رنج می‌برد و این وضعیت به خاطر اقدامات ریاضتی‌ که وام‌دهندگان خواستار اجرای آنها شده‌اند، وخیم‌تر شده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها