امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۲:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30014
تاریخ انتشار: ۸ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۳
تعداد بازدید: 204
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سوریه، عناصر القاعده «عیسی حسو» مسئول روابط عمومی حزب اتحاد دموکراتیک از احزاب کُرد ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سوریه، عناصر القاعده «عیسی حسو» مسئول روابط عمومی حزب اتحاد دموکراتیک از احزاب کُرد در سوریه را با منفجر ساختن یک بمب که به خودروی وی چسبانده شده بود؛ ترور کردند. تروریست‌ها حسو را در کوی «الکورنیش» در شهر «القامشلی» هدف قرار دادند.

از طرفی یگان‌هایی از ارتش سوریه با اجرای یک سلسله عملیات نظامی علیه مقرهای تجمع وابسته به القاعده در حومه ادلب، ریف جسر الشغور و ریف معره النعمان شماری از افراد مسلح را به هلاکت رسانده و تعداد دیگری از آنها را زخمی کرد.

این گزارش حاکی است یکی از یگان‌های ارتش سوریه با هدف قرار دادن دو مقر تجمع افراد مسلح وابسته به جبهه النصره در شهرک‌های «کنصفره» و «کفرومه» در ریف معره النعمان، تعدادی از تروریست‌ها کشته و یا زخمی شدند. نیروهای ارتش سوریه همچنین اسلحه و مهمات تروریست‌ها را منهدم ساختند.

از طرفی دیگر، نیروهای ارتش سوریه یک مقر تجمع افراد مسلح در بخش غربی فرودگاه نظامی «ابو الظهور» را هدف قرار دادند که چند کشته و زخمی بر جای گذاشت. چند نفر از تک تیراندازهای غیر سوری در میان قربانیان به چشم می‌خورند.

انتهای پیام 
برچسب ها:
آخرین اخبار