امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۳:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3002
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۱۹
تعداد بازدید: 186
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، مهدی چمران در حاشیه برگزاری همایش نقش شوراها در تحقق حماسه سیاسی و اقتصادی که با حضور جمع کثیری از اقشار مختلف و 11 ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، مهدی چمران در حاشیه برگزاری همایش نقش شوراها در تحقق حماسه سیاسی و اقتصادی که با حضور جمع کثیری از اقشار مختلف و 11 تشکل در مجموعه سیدالشهدا برگزار شد در پاسخ به پرسش خبرنگاران مبنی بر حضور خود در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به عنوان کاندیدا اظهار داشت: در این زمینه فعلاً صحبت نمی‌کنم زیرا که در آستانه سالروز شوراها هستیم و من به عنوان یک عضو شورا صحبت می‌کنم  ان‌شاءالله در یک فرصت مناسب در این زمینه صحبت‌های خود را مطرح خواهم کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که در حال حاضر برخی از افراد در این چند ماهه حضور خود به عنوان کاندیدا در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به صورت رسمی اعلام کردند شما چرا اعلام نمی‌کنید، گفت: به هر حال هر فردی هر کاری بخواهد می‌تواند انجام بدهد و سلیقه‌ها مختلف است و اینگونه نیست که هر کسی هر کاری کرده باشد همه باید آن را انجام دهند.

چمران در پاسخ به این پرسش که آیا در خصوص انتخابات آتی ریاست جمهوری با شما صحبتی شده است یا خیر، گفت: در این زمینه بنده با افراد مختلفی صحبت کرده‌ام.

رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به این پرسش که آیا تعدد کاندیداها در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خوب است یا خیر، گفت: تعدد کاندیداها خوب نیست و امیدوارم در آینده نزدیک تعداد کاندیداها کمتر بشود.

چمران در ادامه با اشاره به اینکه در زمینه هزینه‌ها و درآمد شهرداری تهران نظارت خوبی صورت گرفته است، بیان داشت:‌در این زمینه حسابرس قسم‌خورده داریم که موارد تفریق بودجه را نیز بررسی می‌کند.

وی تصریح کرد:‌ استفاده از بودجه‌های دولتی و شهرداری برای انتخابات تخلف است که براساس فرمایشات علما استفاده از این منابع حرام است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار