امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۳:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30024
تاریخ انتشار: ۸ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۱
تعداد بازدید: 158
محسن پیرهادی کارشناس روابط بین‌الملل در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به نامگذاری جمعه پایانی ماه ...

محسن پیرهادی کارشناس روابط بین‌الملل در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به نامگذاری جمعه پایانی ماه رمضان به نام روز قدس از سوی حضرت امام خمینی (ره)، اظهار داشت: همه ساله مردم مصمم‌تر از گذشته در این راهپیمایی حضور پیدا می‌کنند و نکته بسیار مهم نیز همین استمرار حضور است.

وی ادامه داد: استمرار حضور مردم ایران در راهپیمایی روز قدس از آن جهت اهمیت دارد که خیلی از کشورهایی که برای دشمنی با رژیم صهیونیستی انگیزه‌های فراوانی پیدا کرده بودند، به مرور زمان انگیزه‌هایشان کاهش یافت و در فضای مادی گرایی حل شده بود.

وی افزود: متاسفانه این مردم مسلمانی که با انگیزه‌های ظلم‌ستیزی، استکبارستیزی و مبارزه با صهیونیسم، بیداری اسلامی را در کشورشان آغاز کرده بودند امروز درگیر مسائل داخلی و حاشیه‌ای شده‌اند و دشمن اصلی‌شان را فراموش کردند.

این کارشناس روابط بین‌الملل خاطرنشان کرد: دلیل استمرار حضور مردم ایران در راهپیمایی روز قدس، انگیزه‌های آرمانی و الهی امام خمینی (ره) از صدور این فرمان و درک متقابل مردم ایران از آن است.

پیرهادی در ادامه گفت: در شرایط کنونی با توجه به وضعیت منطقه، راهپیمایی روز قدس از اهمیت زیادی برخوردار است و می‌تواند باعث افزایش انسجام مسلمانان شود.

وی در پایان با بیان اینکه فراموش کردن دشمن اصلی باعث عدم یکپارچگی مسلمانان شده است، گفت: راهپیمایی روز قدس باعث افزایش وحدت و انسجام مسلمانان در مقابل دشمن اصلی‌شان یعنی آمریکا و رژیم صهیونیستی شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها