امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30028
تاریخ انتشار: ۸ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۳
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه مصری «الوطن»، تظاهرات میلیونی حامیان مرسی و گروه‌ اخوان المسلمین تحت عنوان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه مصری «الوطن»، تظاهرات میلیونی حامیان مرسی و گروه‌ اخوان المسلمین تحت عنوان «شهدا» برای محکوم کردن کشته شدن تعداد زیادی از حامیان مرسی در درگیری‌های چند روز گذشته آغاز شده است.

در همین راستا تعدادی از زنان وابسته به گروه اخوان فعالیت‌های اعتراضی خود را از میدان النهضه به سوی سفارت عربستان در خیابان «الجیزه» آغاز کرده‌اند و تعداد دیگری از مسجد نور در حال حرکت به سوی وزارت دفاع مصر هستند.

حامیان مرسی با تشکل زنجیر‌های انسانی از مرکز امنیتی الجیزه تا میدان النهضه خواستار آزادی مرسی و بازگشت مشروعیت قانونی به کشور شدند.

تریبون معترضان میدان النهضه همچنین اعلام کرد که اعضای سلفی جهادی و القاعده و حزب سلفی نور نیست به  جمع معترضان پیوسته‌اند.

معترضان همچنین با قرار دادن کیسه‌های شن و موانع فلزی خود را با برخورد احتمالی نیروهای امنیتی آماده می کنند.

روز گذشته اخوان المسلمین طی فراخوانی از مردم مصر خواست برای محکومیت کشته شدن حامیان مرسی در چند روز گذشته در تظاهرات میلیونی شهدا حضور پیدا کنند.

وزارت کشور و نیروهای ارتش مصر نیز به معترضان هشدار دادند که در صورت نزدیک شدن به ساختمان‌های دولتی و نظامی با آنها به شدت برخورد خواهد شد.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها