امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۰:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30059
تاریخ انتشار: ۸ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۲
تعداد بازدید: 106
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان، حاتم ناروئی صبح امروز در مراسم افتتاحیه مرکز اقامتی میان‌مدت فردای روشن در شهرک ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان، حاتم ناروئی صبح امروز در مراسم افتتاحیه مرکز اقامتی میان‌مدت فردای روشن در شهرک کارگاهی زاهدان، اظهار داشت: با تلاش تمام مسئولان مرزبانی، سپاهی، امنیتی، انتظامی و کمک‌های مردم در چهار ماهه اول امسال، میزان 62 تن مواد مخدر از قاچاقچیان و سوداگران مرگ کشف و ضبط شده است.

استاندار سیستان و بلوچستان افزود: با تقویت انسداد فیزیکی مرزها و هوشیاری بیش از پیش ماموران امیدواریم دیگر شاهد قاچاق مواد مخدر به این استان نباشیم.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با فعالیت بیشتر و افزایش تعداد کمپ‌های ترک اعتیاد، معضلات اعتیاد را از سر راه برداریم.

استاندار سیستان و بلوچستان اضافه کرد: پیش‌بینی شده است کسانی که در این مراکز اقامت دارند پس از اتمام دوره درمان به فنی و حرفه ای معرفی و زمینه حرفه‌آموزی و اشتغال آنها فراهم شود.

این مسئول ادامه داد: هم‌اکنون با تلاش تمام مسئولان مربوطه داریم به سمتی حرکت می‌کنیم که سیستان و بلوچستان را در آینده‌ای نزدیک از همه معضلات مبرا کنیم.

مدیرکل بهزیستی سیستان و بلوچستان نیز در ادامه این مراسم اذعان داشت: مرکز اقامتی میان‌مدت فردای روشن در زمینی به مساحت 2200 متر مربع با کاربری کمپ احداث شده است.

محمدرضا سراوانی متذکر شد: 450 میلیون تومان توسط بخش خصوصی برای این مرکز اقامتی میان‌مدت هزینه شده است.

وی ظرفیت این مرکز را برای 60 تا 100 نفر عنوان کرد.
انتهای پیام/75004/ن40/ث3001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها