امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۳:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30068
تاریخ انتشار: ۸ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۳
تعداد بازدید: 121
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الیوم السابع، «محمد عبدالعزیز» از رهبران جنبش تمرد تاکید کرد هر گونه طرحی که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الیوم السابع، «محمد عبدالعزیز» از رهبران جنبش تمرد تاکید کرد هر گونه طرحی که مشروعیت امضای مصری‌ها در طرح تمرد و به خیابان آمدن آنها در روز 30 ژوئن و تعیین «عدلی منصور» به عنوان رئیس جمهور موقت را به رسمیت نشناسد، ملت مصر هرگز آن را نخواهد پذیرفت.

وی افزود: هر گونه طرحی که شامل محاکمه عادلانه عاملان ارتکاب جنایت علیه مصری‌ها و یا تحریک‌کنندگان به خشونت نباشد، ما آن را به رسمیت نمی‌شناسیم.

عبدالعزیز تصریح کرد که رهبران جنبش تمرد در دیدار با «کاترین اشتون» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تاکید کردند که «آن پاترسون» شخصیت مقبولی در مصر نیست زیرا از حد و مرز فعالیت دیپلماتیک پا را فراتر گذشته و تنها به نفع اخوان‌المسلمین فعالیت می‌کند و از تروریسم در مصر حمایت می‌کند و ما نمی‌خواهیم که موضع اتحادیه اروپا نیز چنین باشد زیرا ملت مصر به کسانی که این ملت احترام می‌گذارند، احترام خواهند گذاشت.

وی در خصوص طرح «میادین بدون سلاح» نیز اظهار داشت که تماس‌هایی از دفتر «نبیل العربی» دبیرکل اتحادیه عرب در این باره دریافت کرده و قرار است دیداری در این زمینه صورت گیرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار