امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۷:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30069
تاریخ انتشار: ۸ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۳
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، برخی خبرهای ویژه افشا شده حکایت از این دارد که شماری از گروه‌های تروریستی ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، برخی خبرهای ویژه افشا شده حکایت از این دارد که شماری از گروه‌های تروریستی مسلح وابسته به گروه «جبهه النصره» و «نوادگان رسول» و «لوا التوحید» و مابقی گروه‌های تروریستی درصدد آغاز عملیات‌های مسلحانه‌ای تحت عنوان «نبرد آزاد سازی حلب» هستند تا پس از درخواست حکومت سعودی از آنها کنترل شهر حلب، مرکز استان حلب در شمال سوریه را به دست گیرند.

این اطلاعات ویژه درز یافته به بیرون تاکید می‌کند که تجهیزات نظامی مورد نیاز این گروه‌های تروریستی مسلح از کشورهای همجوار به دست آنها رسیده تا آنها را در اجرای این عملیات بیش از پیش کمک کند.

براساس این اطلاعات قرار است، این گروه‌های مسلح از چهار محور به شهر حلب حمله کنند که محورهای زیر را در برمی‌گیرد:

- محور اول: محور عندان - کفر حمرة – اللیرمون - بنی زید و سرانجام حمله به «الزهرا» و دایره اطلاعات هوایی ارتش و ظهرة عبد ربو و یگان توپخانه ارتش سوریه مستقر در منطقه «الزهرا».

- محور دوم: محور بستان القصر - الکلاسة - باب انطاکیة تا دستیابی به «القصر البلدی» یا همان ساختمان شهرداری.

- محور سوم: تسلط بر بخش قدیمی حلب و خیابان «زندان» که در حال حاضر شاهد درگیری‌های شدید و سخت میان یگان‌های ارتش سوریه با گروه‌های مسلح و به دست گرفتن کنترل این خیابان تا میدان «السبع بحرات».

- محور چهارم و آخر: تمرکز بر به دست گرفتن کنترل منطقه «خان العسل» و پس از آن منطقه «الراشدین» که در حال حاضر شاهد درگیری‌های شدید و سخت بین نیروهای ارتش سوریه با عناصر مسلح است تا از آنها امکان به دست گرفتن کنترل منطقه «حلب الجدیده» فراهم شود که از جمله مناطق امن در شهر حلب به شمار می‌آید.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها