امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۹:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30072
تاریخ انتشار: ۸ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۳
تعداد بازدید: 89
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دو اندیشکده آمریکایی با همکاری یکدیگر یک نشست هم‌اندیشی درباره افکار عمومی جامعه ایران و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دو اندیشکده آمریکایی با همکاری یکدیگر یک نشست هم‌اندیشی درباره افکار عمومی جامعه ایران و انتخاب حجه‌الاسلام حسن روحانی به ریاست جمهوری ایران برگزار خواهند کرد.

این نشست که در روز 31 جولای با همکاری کارگروه ویژه خاورمیانه «بنیاد آمریکای نوین» و «مرکز مطالعات امنیتی و بین‌الملل» برگزار می‌شود، با حضور «ابراهیم محسنی» برگزار خواهد شد.

طبق اعلام پایگاه خبررسانی اندیشکده بنیاد آمریکای نوین، «ابراهیم محسنی» که عضو مرکز نظرسنجی دانشگاه تهران است در این نشست، نتایج 13 نظرسنجی مربوط به افکار عمومی انجام شده در ایران، قبل و بعد از برگزاری انتخابات را ارائه خواهد کرد.

«استیون کال»، «تریتا پارسی» و «شیبلی تلهامی» سخنرانان دیگری خواهند بود که در این نشست درباره افکار عمومی ایران و انتخاب رئیس جمهور جدید در این کشور بحث کرده و تحلیل‌های خود را ارائه خواهند کرد.

ارتباط نظرسنجی‌های انتخاباتی با دیدگاه مردم ایران درباره نظام ایران، برنامه هسته‌ای و غرب؛ میزان قوی بودن موضع سیاسی آقای روحانی در ایران و ماهیت حمایت‌ها از وی؛ و تلویحات این انتخاب بر روابط ایران و آمریکا از جمله موضوعاتی خواهند بود که کارشناسان در این نشست به دنبال بررسی آنها خواهند بود.

برگزاری این نشست را دو اندیشکده مهم آمریکایی به عهده دارند. بنیاد آمریکای نوین اندیشکده‌ای است که ریاست آن را اریک اشمیت، مدیر عامل و مدیر اجرایی شرکت گوگل به عهده دارد و مرکز مطالعات امنیتی و بین‌الملل هم یک سازمان غیرانتفاعی در واشنگتن است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار