امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۲:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30089
تاریخ انتشار: ۸ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۲
تعداد بازدید: 203
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رویترز، «حمدین صباحی» ریخته شدن خون مصری‌ها در حوادث خشونت‌بار اخیر در کشور را محکوم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رویترز، «حمدین صباحی» ریخته شدن خون مصری‌ها در حوادث خشونت‌بار اخیر در کشور را محکوم کرد.

وی با تائید مداخله ارتش برای عزل مرسی گفت که اعطای اختیارات به نهادهای ملی از جمله ارتش و پلیس از سوی ملت مصر به معنای اعطای اختیار برای پایان دادن به خشونت است نه اینکه خون‌های زیادی ریخته شود.

وی افزود که ریخته شدن بیشتر خون مصری‌ها باعث می‌شود که اخوان‌المسلمین قربانی جلوه داده شود و این همان چیزی است که اخوان‌المسلمین می‌خواهد اما باید جلوی آن را گرفت.

صباحی درباره سفر «کاترین اشتون» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به مصر و طرح وی برای نزدیک کردن دیدگاه‌ها نیز تصریح کرد که هیچ طرحی موفقیت‌آمیز نخواهد بود مگر اینکه حقوق ملت فلسطین به رسمیت شناخته شود و تظاهرات میلیونی ملت در خیابان‌ها در روز 30 ژوئن و درخواست برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری گام دیگری در جهت انقلاب 25 ژانویه بود.

وی درباره انتخابات ریاست جمهوری آینده نیز اظهار داشت که همه درباره یک نامزد واحد به عنوان نماینده انقلاب در انتخابات آینده توافق خواهند کرد و گروه‌های انقلابی بررسی‌های لازم را انجام و بر سر یک نامزد واحد به عنوان نماینده انقلاب 25 ژانویه و 30 ژوئن توافق خواهند کرد و امیدواریم که خواسته‌های مصری‌ها و اهداف انقلاب را محقق کنیم.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار