امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۶:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30124
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۳۳
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، نویسنده کتاب «دایرةالمعارف مشاغل برای کودکان» با نگارش این اثر تلاش کرده است تا کودکان را با ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، نویسنده کتاب «دایرةالمعارف مشاغل برای کودکان» با نگارش این اثر تلاش کرده است تا کودکان را با برخی از مشاغلی که والدین آنها به آن مشغول هستند، را آشنا سازد.

در کتاب «دایرةالمعارف مشاغل برای کودکان» به ارائه داستان‌هایی از 64 شغل نظیر «تصویرگر کتاب کودک»، «مهندس برق»، «رفتگر»، «نقاش ساختمان»، «پرستار»، «فروشنده لباس»، «نگهبان موزه»، «کشتی‌گیر»ف «باغبان»، «کارگر ماشین‌سازی»، «راننده اتوبوس»، «عکاس»ف «کتابدار»، «آرایشگر»، «راننده کامیون»، «نجار»، «مکانیک» و «عروسک‌ساز» برای گروه سنی کودکان پرداخته شده است.
 در بخشی از این کتاب درباره «خبرنگار» می‌خوانیم: مادر من خبرنگار است. او در یک روزنامه کار می‌کند. پدرم می‌گوید: «خبرنگارها خیلی باهوش و زرنگ‌اند».

مادر من هم یک خبرنگار باهوش و زرنگ است. او صبح زود مرا پیش مادربزرگم می‌گذارد و خودش سر کار می‌رود. مادرم برای روزنامه خبر جمع می‌کند. او همیشه ماجراهای جالبی را برای ما تعریف می‌کند. عصرها من و پدر زودتر از او به خانه می‌رسیم، چای را دم می‌کنیم و منتظر می‌مانیم تا مادرم هم به خانه برگردد.

وقتی مادرم می‌آید، تند تند غذا را حاضر می‌کند، چای می‌خورد و خبرهای آن روز را برای ما تعریف می‌کند. او همیشه با من و پدر شوخی می‌کند و ما را می‌خنداند. من و پدرم در کنار او خیلی‌خیلی خوشحالیم.

مؤسسه نشر شهر کتاب «دایرةالمعارف مشاغل برای کودکان» برای چاپ اول سال 92 را در 64 صفحه و با قیمت 12000 تومان منتشر و روانه بازار کتاب کرده است.

انتهای پیام/و 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها