امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 23
۲۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30127
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۳۳
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کتاب «قدر مخفی» با موضوع «نقش و جایگاه حضرت زهرا(س) در خلقت» شب ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کتاب «قدر مخفی» با موضوع «نقش و جایگاه حضرت زهرا(س) در خلقت» شب گذشته 8 مردادماه همزمان با سالروز شهادت امیرالمومنین(ع) در نمایشگاه قرآن رونمایی شد.

حجت‌الاسلام «سیدمهدی تقوی» مدیربخش دانش‌های قرآن‌بنیان و مؤلف این کتاب در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به اینکه کتاب «قدر مخفی» تحلیلی نوین از شخصیت حضرت زهرا(س) است، گفت: امام صادق(ع) می‌فرمایند: «هر کس حضرت زهرا(س) را به طور شایسته بشناسد، به تحقیق که شب قدر را درک کرده است»، بنابراین شناخت شخصیت و جایگاه حضرت زهرا(س) آن‌هم در این ایام از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

وی تصریح کرد: این کتاب ثمره 10 سال تلاش من و همسرم «مریم سادات سمائی» است که با تغییر نگاه به شخصیت حضرت زهرا(س) به همت سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی در سال 1392 با شمارگان یک‌هزار نسخه منتشر شده است.

حجت‌الاسلام تقوی ادامه داد: در کتاب «قدر مخفی» سعی شده است تمامی ابعاد شخصیت محوری حضرت زهرا(س) بررسی شود تا مردم با مطالعه این کتاب در سبک زندگی خود تغییراتی مثبت ایجاد کنند.

وی با بیان اینکه این کتاب در چهار حوزه تألیف شده است، به مردم توصیه کرد که در شب‌های قدر در زندگی این بانوی بزرگوار اسلام تأمل بیشتری داشته باشند تا شب قدر را نیز بیش از گذشته درک کنند و افزود: سر منشأ تمامی فعالیت‌های زندگی بشر باید الگوگیری از قرآن و اهل‌بیت(ع) باشد و این کتاب می‌تواند با نگاه به شخصیت حضرت زهرا(س) به عنوان الگوی رفتاری برای خانواده‌ها محسوب شود.

انتهای پیام/م.خ

 

 
برچسب ها:
آخرین اخبار