امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۰۵:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3016
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۵
تعداد بازدید: 143
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، جشن اردیبهشت تئاتر با رویکرد حمایت از اجرای گروه‌های نمایشی و ارزیابی و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، جشن اردیبهشت تئاتر با رویکرد حمایت از اجرای گروه‌های نمایشی و ارزیابی و داوری آن برگزار می‌شود و دو گروه نمایشی به نام‌های «‌ماهی» ‌به کارگردانی مهدیه رحیمی پنجم تا دوازدهم اردیبهشت به‌ مدت هفت شب در سالن شیخ ابوالفتوح رازی ساعت 17 عصر و همچنین نمایش «شب بیست و یکم» به کارگردانی مجید قربانی نیز طبق تاریخ مذکور ساعت 18 عصر با تخفیف ویژه روی صحنه خواهند رفت.

این گزارش حاکی است، نمایش‌های ذکر شده با تأییدیه شورای نظارت بر نمایش شهرستان در این جشن شرکت کرده که پس از ارزیابی مورد حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران قرار می‌گیرند.

اهم شاخص‌های ارزیابی اردیبهشت تئاتر سال جاری نیز برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی طی یکسال گذشته، تعداد نمایش‌های تولید شده و اجراهای عمومی، برگزاری مطلوب جشنواره، همایش و نشست‌های تخصصی، میزان راهیابی نمایش‌های برتر در جشنواره استانی، منطقه‌ای و کشوری، تعامل ادارات با هنرمندان عرصه نمایش و انجمن هنرهای نمایشی شهرستان و جلب مشارکت‌های نهادهای هر شهرستان جهت ارتقای هنر نمایش عنوان شد. 

علاقمندان می‌توانند برای دیدن نمایش مذکور در تاریخ‌های اعلام شده در مجتمع فرهنگی ـ هنری شیخ ابوالفتوح رازی حضور یابند.
انتهای پیام/2462/و20/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها