امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۲۱:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30166
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۲
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، در اطلاعیه ناجا آمده است: روز قدس، به‌ نماد قدرت‌ و استقامت‌ اسلامی‌ و عاملی‌ برای‌ انسجام‌ و اتحاد نظر مسلمانان‌ ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، در اطلاعیه ناجا آمده است: روز قدس، به‌ نماد قدرت‌ و استقامت‌ اسلامی‌ و عاملی‌ برای‌ انسجام‌ و اتحاد نظر مسلمانان‌ تبدیل‌ شده، همه‌ ساله‌ تظاهرات‌ با شکوه‌ این روز در اقصی‌ نقاط‌ عالم‌ لرزه‌ بر اندام‌ ستمکاران‌ متجاوز وحامیان‌ مستکبر آنان‌ می‌اندازد.
روز قدس، روز تقویت فرهنگ بی امان مبارزه با صهیونیسم جهانی است و روز حمایت بی دریغ از همه مردم ستمدیده و رنج کشیده فلسطین است که در سال‌های اخیر از حضور مسلمانان فراتر رفته و حتی بسیاری از مردم آزاد اندیش و مبارز کشورهای غیر اسلامی را هم به خود جذب کرده است و شاهد حضور ادیان مختلف در راهپیمایی روز جهانی قدس در کنار خیل عظیم مسلمین هستیم.
با گذشت 34 سال از صدور پیام تاریخی امام خمینی (ره) در اعلام آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس، ضرورت و اهمیت وحدت مسلمانان و کشورهای اسلامی علیه رژیم صهیونیستی بیشتر نمایان شده است.
روز جهانی قدس، روز خروش میلیون‌ها مسلمانی است که حمایت خود را از فلسطین اعلام تا فلسطینیان به چیزی جز مقاومت در مقابل رژیم اشغالگر اسرائیل نیندیشند و برای احقاق حقوق خود لحظه‌ای آرام نگیرند. رژیم صهیونیستی باید بداند که فقط مردم فلسطین در مقابلش نیست بلکه همه مسلمانان سراسر دنیا به جبهه مبارزه مقاومت با ستمکاری‌ها و جنایات او پیوسته‌اند.
اما وعده الهی به پیروزی مستضعفین، نصرت دهندگان الهی و مومنین است که "کان حقا علینا نصر المومنین" و "ان تنصرواالله ینصرکم و یثبت اقدامکم"؛ و چه ایمانی بالاتر از اعتقاد به آرمان قبله اول مسلمین و چه نصرتی بالاتر از تلاش برای حذف و محو دشمن غاصب صهیونیستی از صحنه روزگار؟ و در این میان ملت انقلابی و روزه دار ایران اسلامی، پیشاپیش امت اسلامی بار دیگر جمعه آخر ماه مبارک رمضان را به نمایش باشکوه حضور مومنانه خود در پیشانی مقابله با اسرائیل مبدل خواهند ساخت.
نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با گرامیداشت روز جهانی قدس ضمن آرزوی رهایی بیت المقدس و با پیروی ازمنویات امام راحل (ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری همگام و همراه با ملت مسلمان و هوشیار کشورمان در راهپیمایی روز جهانی قدس فعالانه و پرشور شرکت کرده و از آحاد ملت ایران برای حضور گسترده در این راهپیمایی دعوت می‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها