امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۴:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30178
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه رسمی جمهوری اسلامی،‌ هیئت وزیران در جلسه مورخ 9 تیرماه 1392 بنا به پیشنهاد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه رسمی جمهوری اسلامی،‌ هیئت وزیران در جلسه مورخ 9 تیرماه 1392 بنا به پیشنهاد وزارت جهاد کشاورزی و تأیید معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس‌جمهور و به استناد ماده (30) قانون مدیریت خدمات کشوری ـ مصوب 1386ـ و تبصره (3) ماده (57) قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران ـ مصوب 1389ـ تصویب نمود:
1ـ سازمان دامپزشکی کشور و سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور از شمول حکم ماده (30) قانون مدیریت خدمات کشوری مستثنی می‌‌شوند.

2ـ با افزایش یک معـاونت به سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور، تعداد معاونتهای سازمان یادشده به چهار معاونت افزایش می‌یابد.
این تصویب‌نامه از سوی  محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس‎جمهور ابلاغ شده است.

به گزارش فارس، در ماده 30 قانون مدیریت خدمات کشوری آمده است: وزارتخانه‌ها و سازمانهای مستقل که تحت نظر معاون رئیس جمهور اداره می‌شوند، در صورت ضرورت با تایید سازمان و تصویب هیئت وزیران می‌توانندحسب وظایف قانونی خود در برخی از سطوح تقسیمات کشوری واحد سازمانی داشته  باشند در این صورت کلیه واحدهای وابسته به یک وزارتخانه و موسسات مستقل وابسته به رئیس جمهور در هر یک از سطوح تقسیمات کشوری در یک واحد سازمانی ادغام و تحت مدیریت واحد قرار می‌گیرند. موارد استثنا از حکم اخیر این ماده به تایید سازمان به تصویب هیئت وزیران می‌رسد.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها