امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۴:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3018
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۵
تعداد بازدید: 136
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، قبل از این قرار بود جو کارناهان این نسخه را کارگردانی کند. اما او به دلیل اختلاف با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، قبل از این قرار بود جو کارناهان این نسخه را کارگردانی کند. اما او به دلیل اختلاف با تهیه‌کنندگان فیلم، از این پروژه کناره گرفت.

کمپانی مترو گلدوین مهیر که تهیه‌کننده نسخه تازه «آرزوی مرگ» است، علت اختلاف خود با جو کارناهان را اعلام نکرده است.مسئولان این کمپانی روز گذشته با انتشار بیانه‌ای اعلام کردند، ژراردو نارانجو جایگزین جوکارناهان در این پروژه پر سر و صدا شده است.

شنیده می‌شود جوکارناهان (کارگردان اکشن سیاه و تحسین شده «خاکستری») خواهان آن بود که فیلم‌نامه نسخه تازه را به دلخواه خود تغییر داده و به نگرش خود نزدیکتر کند.

در عین حال،گفته می‌شود او اصرار داشت نقش اصلی نسخه جدید «آرزوی مرگ» را دوست بازیگرش  «لیام‌ نیسن»  بازی کند.اما تهیه کنندگان فیلم،خواهان بازیگر دیگری برای این نقش هستند.

«آرزوی مرگ» جدید صنعت سینما، نسخه دوباره سازی یک درام دلهره‌آور انتقام جویانه موفق دهه هفتاد میلادی، با بازی چارلز برانسون است.

کمپانی مترو گلدوین مه یر این نسخه را با همکاری کمپانی پارامونت تهیه خواهد کرد. نسخه اصلی سال 1974 ساخته شد و مایکل وینر کارگردان آن بود.

قصه فیلم درباره مهندس جوان و آزاد اندیشی به نام پل کرسی بود که به دنبال قتل فجیع دختر و همسرش توسط گروهی از جوانان معتاد، تصمیم به انتقام‌گیری می‌گیرد .

او با در دست گرفتن قانون در دست‌های خود، تبدیل به قاتل مسلحی می‌شود که در خیابان‌های شهر نیویورک به سراغ آدم‌های خطرناک و جنایتکار می‌رود.

پل کرسی برای خود یک ماموریت مهم تک نفره را قائل می‌شود که در زمان ناتوانی ماموران اداره پلیس برای دستگیری عوامل فساد، باید اجرای قانون را به دست بگیرد.

قرار بود نسخه اصلی صاحب قسمت‌های دوم و سوم بشود، ولی این اتفاق رخ نداد. تهیه‌کنندگان نسخه جدید گفته‌اند احتمالا آن را تبدیل به یک مجموعه فیلم سینمایی خواهند کرد.

حدود دو سال است که بحث تولید نسخه جدید و دوباره‌سازی«آرزوی مرگ» مطرح است. نزدیکان به این پروژه می‌گویند مهم‌ترین مشکل فیلم تازه، پیدا کردن یک کارگردان خوب برای آن بوده است.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار