امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۵:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30180
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۰
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، صحبت‌های علیرضا رحیمی، مدیرعامل باشگاه سپاهان و اعلام پرداخت 550 میلیون تومان به عنوان پیش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، صحبت‌های علیرضا رحیمی، مدیرعامل باشگاه سپاهان و اعلام پرداخت 550 میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت به قاسم دهنوی برای حضور در تیم فوتبال سپاهان و عدم پایبندی این بازیکن به تعهدات خود نسبت به باشگاه اصفهانی و عقد قرارداد با تیم پرسپولیس و رفتن به این تیم کافی بود تا فرامرز می‌آبادی به عنوان رئیس هیئت هندبال استان اصفهان واکنش نشان دهد.

وی در قالب نامه‌ای سرگشاده خطاب به مدیرعامل باشگاه سپاهان از او به خاطر پرداخت 550 میلیون تومان پول بی‌زبان به بازیکنی که هیچ قرادادی با این باشگاه امضا نکرده است و از طرفی همزمان تیم هندبال این باشگاه را به دلایل مالی منحل کرده گلایه کرده است.
دراین نامه آمده است:

"در صحت و سقم خبر منتشر شده  اظهار نظری نمی‌کنم، چرا که بازیکن متهم می‌گوید که پول را برگردانده است و مدیر عامل همچنان مدعی است که این پول را طلبکاریم. به اصل مطلب و روابط و فضایی که بر فوتبال‌مان حاکم بوده و قراردادهای میلیاردی آن هم کاری ندارم، ولی وقتی مشاهده می‌کنم که باشگاه فولاد مبارکه سپاهان  علی‌رغم همه تلاش‌ها و مخالفت‌های دلسوزان و  مقامات مسئول استانی و به دلیل عدم توان و استطاعت مالی تیم هندبال خود را که قدیمی‌ترین و پر افتخارترین تیم هندبال ایران و قهرمان 13 دوره لیگ برتر باشگاه‌های کشور است و در کارنامه پر افتخار خود نایب قهرمانی و مقام سوم جام باشگاه‌های آسیا را یدک می‌کشد را منحل می کند  تعجب می‌کنم.

وقتی مشاهده می‌کنم که باشگاه مذکور علی‌رغم بدهی چند صد میلیون تومانی به هیئت هندبال استان اصفهان حتی از پرداخت یک ریال هم به بهانه مشکلات مالی سرباز می‌زند و هیئت هندبال را درگیر مشکلات و مسائل عدیده و حادی نموده است با شنیدن چنین خبر شگفت‌انگیزی نباید بهت زده شوم؟"

می‌آبادی در بخش دیگری از این نامه آورده است:

"سرور گرامی جناب آقای رحیمی به من حق دهید که خبر مذکور را شگفت انگیز و غیر قابل فهم بدانم. در اینکه بازیکن مذکور پول را پس داده یا در آینده عودت خواهد داد تردیدی ندارم، ولی اصل مطلب این است باشگاهی که توان اختصاص مبلغی حدود 500 میلیون تومان برای هزینه یک تیم هندبال و به کارگیری بیش از 20 جوان را که عمر ورزشی خود را در خدمت آن باشگاه بوده‌اند را ندارد و این ورزشکاران را سرگردان و خانوادشان را دچار مشکلات عدیده نموده است؛ همچنین باشگاهی که توان پرداخت حتی مبلغی جزیی از  بدهی‌های معوقه سنگین خود به مجموعه‌ای چون هیئت هندبال استان اصفهان را ندارد، چگونه مبلغی بیش از هزینه یک تیم هندبال را به بازیکنی آن‌هم بدون قرارداد و به صورت نقد پرداخت می‌نماید؟

استاد بزرگوار جناب آقای رحیمی من افتخار شاگردی و در عین حال دوستی شما را از سال‌ها پیش تاکنون داشته‌ام و همواره شاهد تلاش‌های جنابعالی در جهت تحقق عدالت و راستی و راست‌کرداری و مقابله جدی با بی‌اخلاقی‌ها و کج فکری‌ها بوده‌ام، چه آن زمان که به عنوان مدیرکل تربیت بدنی استان اصفهان به خاطر حمایت از ورزش و ورزشکارن دچار مشکلاتی گردیدید و چه آن 16 سال طلایی در فدراسیون هندبال که مصدر خدمات غیر قابل انکاری بودید و چه آن زمان که  برخورد‌های ناسپاسانه، شما را مجبور به هجرت از فدراسیون هندبال کرد ."

می‌آبادی معتقد است مدیرعامل کنونی باشگاه سپاهان فرسنگ‌ها با رحیمی سال‌های قبل تفاوت کرده است و ادامه داده است که "آقای رحیمی، مدیر کل اسبق تربیت بدنی اصفهان، رئیس اسبق فدراسیون هندبال، مردی را که از جنس ورزش و وجودش از ورزش  و زحمتکش ورزش بوده را خوب می‌شناسم‌، آقای رحیمی را که در دل تک تک دوستان و آشنایان و خاک خورده‌های ورزش بوده را خوب می‌شناسم، ولی استاد بزرگوار مرا ببخشید شرمنده‌ام که بگویم، آقای رحیمی مدیر عامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان را اصلأ نمی‌شناسم. آقای رحیمی که سرنوشت 20 هندبالیست‌ لیگ برتری و صدها بازیکنان تیم‌های هندبال پایه سپاهان برایش ارزش یک دهنوی را ندارد نمی‌شناسم‌. آقای رحیمی که سرنوشت کل هندبال استان اصفهان و نقش مطالبات حقه این هیئت جهت رشد و توسعه هندبال استان برایش اهمیتی ندارد را نمی‌شناسم. آقای رحیمی این شاگرد کوچک شما و تمام آحاد ورزشی کشور و دوستداران‌تان همچنان در پی یار دیر آشنای خودشان، آقای رحیمی قبل از مدیر عاملی سپاهان هستند."
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها