امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۲:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30199
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۱
تعداد بازدید: 185
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار، این جامعه در اطلاعیه‌ای که به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار، این جامعه در اطلاعیه‌ای که به مناسبت روز قدس صادر کرد با اشاره به فرمایش حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه «روز قدس تنها روز فلسطین نیست، روز اسلام و حکومت اسلامی است، روز قدس روز عدالت‌خواهی مردم مظلوم فلسطین از چنگال صهیونیست غارتگر و روزی است که آرمان‌های اسلامی و انسانی در آن متجلی است» اعلام کرد: ملت آگاه و بیدار ایران اسلامی، این روز نشان از عمق درایت، دوراندیشی و هوشمندی امامی را دارد که یک تنه در مقابل کفر جهانی و استبداد ایستاد و آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان را به پاس مقاومت‌های ملت مظلوم فلسطین «روز قدس» نامید، روزی که جهانی شد.

این اطلاعیه می‌افزاید: قدس محور هویت و اتحاد همان امتی است که مستضعفان زمین را وارثان قطعی می‌داند و برای زورمداری و بی‌عدالتی عمری کوتاه قائل و ایمان دارد که نصرت و پیروزی از آن صالحان و هدایت‌یافتگان خواهد بود.

اطلاعیه جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار خاطرنشان می‌کند: خیزش امت مسلمان علیه دست‌نشاندگان هم‌پیمان صهیونیست غاصب، به هم ریختن اوضاع اقتصادی در غرب، اعتصابات و تجمعات گسترده و در رأس تمام این جریانات، بیداری اسلامی منطقه در سال‌های اخیر، همه و همه سبب شده است که روز قدس، رنگ و بویی دیگر داشته باشد.

در ادامه این اطلاعیه تصریح شده است: روز جهانی قدس امسال را در حالی برگزار می‌کنیم که با وجود خیزش مردم منطقه علیه استکبار و مزدوران، متأسفانه شاهد هستیم که کشورهای غربی با توطئه‌چینی و استفاده از عدم آگاهی ملت‌های به‌ پا خواسته، در صدد ایجاد شکاف بین مسلمین هستند و هزینه‌های آشکار آنها در جهت رسیدن به هدف خود نشان از این مسئله است.

این اطلاعیه اضافه می‌کند: بشر امروز تحمل نقض حقوق بشر، تجاوز به حقوق انسان‌ها، غصب سرزمین و بازتولید تروریسم از طریق حمایت‌های دولتی را ندارد و همه این صفات زشت و ناپسند امروز در رژیم اشغالگر قدس جمع است.

در ادامه این اطلاعیه بیان شده است: امسال روز جهانی قدس را در حالی برگزار می‌کنیم که توطئه شوم صهیونیست‌ها برای شکستن خط مقدم مقاومت در سوریه شکست خورده است و تروریست‌های تجهیز شده از سوی غرب به خاک مذلت افتاده‌اند.

این بیانیه با بیان اینکه امسال روز جهانی قدس را در حالی برگزار می‌کنیم که مستکبران با حمایت از دولت بحرین، ملت را به خاک و خون می‌کشند، ادامه می‌دهد: امسال روز جهانی قدس را در حالی برگزار می‌کنیم که به دلیل عدم آگاهی سردمداران مصری و توطئه کشورهای غربی، مسلمانان به جان یکدیگر افتادند و توصیه ما به برادران خود در کشور مصر خویشتن‌داری در جهت رسیدن به یک جامعه مطلوب است.

جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار با گرامیداشت یاد امام خمینی (ره) بنیانگذار حرکت‌های رهایی‌بخش و ضدصهیونیستی در جهان اسلام، اطمینان دارد مبارزات ملت‌های اسلامی علیه استبداد و استکبار جهانی به ثمر خواهد نشست و رخدادهای اخیر نوید دهنده آن است که روزی مسلمانان جهان به امامت مقام معظم رهبری در قدس شریف نماز شکر و وحدت خواهند خواند.

این اطلاعیه تصریح می‌کند: روز جهانی قدس را در حالی برگزار می‌کنیم که به حمد‌الله جمهوری اسلامی ایران در سال جدید با وجود تمام توطئه‌چینی دشمنان داخلی و خارجی، اقتدار خود در برگزاری مملو از آرامش انتخابات ریاست جمهوری حفظ کرد و تحت رهنمودهای رهبری قدم در مسیر جدید شکوفایی کشور گذارد.

در پایان این اطلاعیه آمده است: جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار روز جمعه آخر ماه مبارک رمضان همپای ملت ایران به خیابان‌ها خواهد آمد و شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر تروریست» را سر خواهد داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها