امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۳:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3020
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۵
تعداد بازدید: 172
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مسئولان شرکت فیلم‌سازی میلینیوم فیلمز که تهیه کنندگان این اکشن افسانه‌ای هستند، خبر حضور لوتز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مسئولان شرکت فیلم‌سازی میلینیوم فیلمز که تهیه کنندگان این اکشن افسانه‌ای هستند، خبر حضور لوتز را در آن اعلام کردند.

تماشاگران سینما کلان لوتز را به واسطه بازی در یکی از نقش‌های مکمل مجموعه فیلم اکشن نوجوانانه پر فروش «گرگ و میش» می‌شناسند.

وی در این مجموعه فیم- که آخرین قسمت آن اواخر سال گذشته میلادی اکران عمومی شد- در نقش یکی از برادران رابرت تاتینسن ظاهر شد.

«هرکول» جدید سینما به صورت سه بعدی ساخته خواهد شد و لوتز در آن در نقش یکی از قهرمانان افسانه‌ای دوران باستان بازی خواهد کرد.

رنی هارلین نسخه جدید «هرکول» را کارگردانی خواهد کرد. قرار است کلید فیلم‌برداری این فیلم، اواخر ماه آینده زده شود.

استودیوی چینه چیتای شهر رم و یکی دو شهر جنوبی کشور ایتالیا، لوکیشن‌های اصلی این اکشن حماسی و افسانه‌ای هستند.در عین حال ، بخش مهمی از صحنه‌های «هرکول» در کشور اروپایی بلغارستان فیلم‌برداری خواهد شد.

در این فیلم، دواین جانسن (معروف به راک) در نقش اصلی ظاهر خواهد شد. او نقش هرکول کاراکتر افسانه‌ای قصه‌های کهن را بر عهده دارد. وی ماه قبل در مصاحبه‌ای گفت از دوران نوجوانی در آرزوی آن بود که نقش این کاراکتر را روی پرده سینما بازی کند.

تهیه کنندگان «هرکول» جدید سینما، ماه قبل اکشن دلهره آور«اولیمپوس سقوط کرده است» را با بازی ژراردباتلر به روی پرده سینماها فرستادند.

این فیلم پرخرج موفقیت زیادی در جدول گیشه نمایش سینماها کسب نکرد.به همین دلیل،تهیه کنندگان «هرکول»گفته اند سعی دارند این فیلم را جذاب تر و اکشن تر تولید کنند،تامورد پسند عموم تماشاگران قرار گیرد.

«هرکول» اولین فیلم مهم کارنامه کاری کلان لوتز به حساب می آید. به همین دلیل،وی حساب ویژه ای روی این فیلم و موفقیت بالای مالی آن باز کرده است.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار