امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۳:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30200
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۲
تعداد بازدید: 61
محمد‌باقر هوشنگی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به اینکه هفته آینده جلسه شورای عالی بیمه با حضور وزرای بهداشت و تعاون، کار و رفاه ...

محمد‌باقر هوشنگی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به اینکه هفته آینده جلسه شورای عالی بیمه با حضور وزرای بهداشت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار خواهد شد، اظهار داشت: یکی از مهمترین موضوعات جلسه بازنگری خدمات بیمه پایه به بیمه‌شدگان است.

وی تصریح کرد: تصمیم داریم سطح خدمات و همچنین نوع خدمات را در بیمه‌ها گسترش دهیم و این در حالی است که قرار است خدمات دندانپزشکی نیز به بیمه‌ها اضافه شوند. که این کار به‌زودی با توافق وزاری بهداشت و رفاه اجرایی خواهد شد.

هوشنگی خاطر نشان کرد: موضوع بعدی که قرار است در جلسه شورای عالی بیمه مطرح شود، بحث گران شدن داروها و حمایت از افشار ضعیف توسط سازمان‌های بیمه‌گر است. 

مدیرکل بیمه‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: هفته گذشته تفاهم‌نامه‌ای بین وزرای بهداشت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی به امضاء رسید که قرار شد یارانه داروهای گران‌قیمت در اختیار سازمان‌های بیمه‌گر قرار گیرد که امیدواریم این موضوع تا پایان هفته عملیاتی شود.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها