امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۲:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30202
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۲
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روز گذشته بر اثر وقوع تصادفات رانندگی 7 نفر از هموطنان کشته 9 نفر دیگر مجروح ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روز گذشته بر اثر وقوع تصادفات رانندگی 7 نفر از هموطنان کشته 9 نفر دیگر مجروح شدند.

از این رو برای بررسی علت وقوع تصادفات فوتی و جرحی حادث در معابر برون شهری کشور به سراغ سرهنگ سلبی، رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا رفتیم.

وی با اشاره به مهم‌ترین علل حوادث گفت: تخطی از سرعت مطمئنه با 25.9 درصد، عدم توجه به جلو با 25.9 درصد، عدم رعایت حق تقدم با 12.5درصد، انحراف به چپ با 18.8درصد، خستگی و خواب آلودگی با 11.6درصد بوده است.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: بر اساس همین گزارش 45 درصد از تصادفات مذکور مربوط به واژگونی خودروها و 4 درصد آن نیز مربوط به برخورد با عابرین پیاده بوده است.

سلبی در خصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیکی معابر کشور اظهار داشت: بر اساس آخرین گزارش‌های دریافتی در اکثر محورهای استان گیلان و مازندران بارش پراکنده باران گزارش شده اما سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار