امروز : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 17
۱۳:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30204
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۲
تعداد بازدید: 62
یحیی سخنگویی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به مساعدت رئیس سازمان بهزیستی کشور در خصوص حمایت از معلولان تحت پوشش اظهار داشت: با موافقت ...

یحیی سخنگویی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به مساعدت رئیس سازمان بهزیستی کشور در خصوص حمایت از معلولان تحت پوشش اظهار داشت: با موافقت هاشمی اعتبارات حوزه توانبخشی در سال جاری افزایش قابل توجهی پیدا کرد.

وی تصریح کرد: در ابتدا اعتبارات حوزه توانبخشی حدود 20 میلیارد تومان بود که با رایزنی‌های صورت گرفته این رقم به 30 میلیارد تومان افزایش پیدا کرد.

سخنگویی افزود: یکی دیگر از برنامه‌های حوزه توانبخشی در سال جاری افزایش هزینه‌های خدمات مراقبتی در منزل است و رقم  امسال با رشد قابل توجهی روبرو خواهد شد.

معاون امور توانبخشی بهزیستی ادامه داد: خوشبختانه با اجرای طرح آفتاب در سال گذشته تعداد قابل توجهی از معلولان تحت پوشش به استقلال و خودکفایی رسیدند و از چرخه حمایتی سازمان خارج شدند.

وی افزود: امسال نیز تسهیلات خوبی برای توانمند سازی جامعه هدف و به خصوص معلولان در نظر گرفته شده است که از آن جمله می‌توان به تأمین سهم آورده مسکن معلولان و همچنین ارائه گام‌های اشتغال به معلولان اشاره کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار