امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۵:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30217
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 121
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سوریه، ارتش آزاد در پی شکست نیروهایش از نیروهای مردمی شهر تل ابیض در استان الرقه، ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سوریه، ارتش آزاد در پی شکست نیروهایش از نیروهای مردمی شهر تل ابیض در استان الرقه، مدعی شد که این عقب نشینی تاکتیکی بوده است. این در حالی است که افراد مسلح متواری شده علت این امر را کمبود اسلحه و مهمات و عدم حمایت آنها از سوی مسئولان گروهک تروریستی ارتش آزاد اعلام کرده بودند.

افراد مسلح متواری شده از شهر تل ابیض در مناطق مرزی ترکیه، «سلیم ادریس» از فرماندهان گروهک تروریستی ارتش آزاد را به خیانت متهم ساختند.

برخی از فعالان سیاسی طرفدار گروهک ارتش آزاد، این ناکامی افراد مسلح را عقب نشینی تاکتیکی خواند و با انتشار بیانیه‌ای که به زعم خود از سوی «گردان‌های جبهه‌های نبرد» منتشر شده‌ است، ادعا کردند که این عقب نشینی به علت کمبود اسلحه و مهمات و عدم توجه فرماندهان به درخواست‌ آنها مبنی بر ارسال اسلحه و مهمات صورت گرفته است.

این گزارش حاکی است که افراد مسلح وابسته به گروهک ارتش آزاد در حالی که با نیروهای حمایت مردمی کرد درگیر بودند، از سوی تروریست‌های جبهه النصره مورد هدف قرار گرفتند و در پی ناکامی در جبهه تل ابیض فرار را بر قرار ترجیح دادند. اختلافات بین گروهک‌های تروریستی بر سر نفوذ در استان الرقه بیش از پیش در حال پدیدار شدن است.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها