امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۲:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30228
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 112
احد رضایی، مدیرعامل انتشارات ویژه نشر که نمایندگی حدود 37 ناشر خارجی را بر عهده دارد در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل ...

احد رضایی، مدیرعامل انتشارات ویژه نشر که نمایندگی حدود 37 ناشر خارجی را بر عهده دارد در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره درخواست خود از رئیس جمهور جهت تسویه بدهی ناشران بخش بین الملل نمایشگاه کتاب در دوره بیست و چهار و بیست و پنجم اظهار داشت: آقای رئیس جمهور در سخنان خود فرموده بودند وضعیت ارزی بهتر از قبل شده است، از این رو طبق درخواست پیش از این، در راستای پرداخت این بدهی، درخواست مجددی ارائه شد تا بدهی ناشران بخش بین‌الملل پرداخت شود.

وی ادامه داد: بدهی حدود 5 میلیارد دلاری از نمایشگاه بیست و چهار و بیست و پنج باقی بوده و همچنان پرداخت نشده است، از رئیس جمهور خواهش کردیم دستوری بدهد تا هرچه سریعتر این بدهی پرداخت شود، در غیر این صورت ممکن است در تغییر و تحول دولت این موضوع دچار چالش شود.

یادآور می‌شود، بر اساس اعلام مسئولان نمایشگاه کتاب تهران در دوره بیست و چهارم (اردیبهشت ماه سال 1390) طلب ناشران خارجی از این دوره که تا قبل از شروع نمایشگاه پرداخت نشده بود، حدود 4 میلیون یورو بوده است.

البته در آستانه برگزاری نمایشگاه کتاب در دوره بیست و ششم بخشی از بدهی‌ها پرداخت شده اما این نمایشگاه همچنان بدهی‌هایی دارد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار