امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۲:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30230
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 161
«علی قوی‌تن» کارگردان و تهیه‌کننده در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره روند تولید فیلم  توضیح داد: فیلمبرداری فیلم را با انجام پیش تولید حدود ...

«علی قوی‌تن» کارگردان و تهیه‌کننده در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره روند تولید فیلم  توضیح داد: فیلمبرداری فیلم را با انجام پیش تولید حدود یک ماه، 17 خردادماه آغاز کردیم و برنامه‌ریزی برای فیلمبرداری فیلم حدود 90 روز به طول خواهد انجامید. تاکنون حدود 40 درصد از بخش های فیلم فیلمبرداری شده است. 
 


 

وی درباره لوکیشن فیلم توضیح داد: بخش اعظم صحنه‌های فیلم در کویری میان دامغان و طبس  جلوی دوربین می‌رود و حدود  20 درصد از فیلم در تهران می گذرد. به مناسبت لیالی قدر  از 16 ماه مبارک به گروه استراحت دادیم و به زودی برای ادامه فیلمبرداری راهی کویر طبس خواهیم شد.

قوی‌تن درباره داستان فیلم توضیح داد: در واقع این فیلمنامه ادامه سینمای مستقل خودم است و مضمون دینی دارد. فیلم داستان مردی است که برای رسیدن به حقایقی به دل طبیعت سفر می‌کند و در این سفر که به جستجوی موضوع مورد نظر خود می پردازد، دختری نیز با او همراه می شود.

وی درباره نگارش و تحقیق فیلم سهراب سپهری توضیح داد: قبل از اینکه تصمیم بگیرم زندگی سهراب سپهری را بسازم، فیلمنامه «بازگشت» را نوشته بودم.  پروژه «سهراب» نیاز به زمان بیشتری دارد و به همین دلیل  فیلمبرداری آن نیز به زمستان موکول شده است.

در این فیلم علی قوی تن،شهرزاد بختیاری، محمد جواد سلطانی به ایفای نقش های اصلی می‌پردازند.

تعدادی از عواملی که در ساخت فیلم عوامل سازنده :

نویسنده ، کارگردان و تهیه کننده : علی قوی تن/ مدیر فیلمبرداری : شهاب نوروزیان / مدیر تولید : داریوش بابائیان / جانشین تولید: علی حسین نژاد/ طراح چهره پردازی : رحیم مهدی خانی / اجرای چهره پردازی: سروش نمیری، روشنک وکیلیان/ طراح لباس و صحنه: فاطمه ناحی/ برنامه ریز: بیژن موسوی کاشانی/ منشی صحنه : سارا اصلانی/ صدابردار: احمد صالحی / دستیاراول کارگردان: حامد قوی تن /دستیاراول فیلمبردار: رضا محلاتی / دستیاراول صدابردار: جواد شاکری
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها