امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۱:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30231
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 63
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عبدالمجید اجتهادی افزود: در قانون جدید علاوه بر رسیدگی سریع به پرونده های مربوط به قاچاق ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عبدالمجید اجتهادی افزود: در قانون جدید علاوه بر رسیدگی سریع به پرونده های مربوط به قاچاق محصولات فرهنگی تاکید شده است.

این مقام مسوول در سازمان تعزیرات حکومتی ادامه داد: اکنون از سوی این سازمان تاکید ویژه ای بر مبارزه با قاچاق کالا در سطح عرضه و بازار وجود دارد.

اجتهادی یادآور شد: گشت های سیار سازمان تعزیرات به همراه بازرسان سازمان های مختلف بر نحوه عرضه محصولات از جمله کالاهای فرهنگی در بازار نظارت دارند و در صورت مشاهده تخلف در عرضه کالاها بویژه کالاهای فرهنگی و بازی های رایانه ای، به سرعت با فرد خاطی برخورد می شود.

این مقام مسوول در سازمان تعزیرات حکومتی در مورد نحوه برخورد با متخلفان عرضه بازی های رایانه ای غیر مجاز گفت: در صورت اعلام بنیاد ملی بازی های رایانه ای مبنی بر توزیع بازی های رایانه ای قاچاق در سطح بازار یا نگهداری این محصولات در انبارها، سازمان تعزیرات حکومتی به سرعت وارد میدان شده و ضمن جمع آوری بازی های غیرمجاز از سطح بازار، با خاطیان و متخلفان برخورد می کند.

مدیر کل مبارزه با قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی افزود: به طور قطع برخورد با قاچاقچیان محصولات فرهنگی باید اولویت اصلی مراجع قضایی باشد که خوشبختانه امروزه این اولویت در تعزیرات حکومتی وجود دارد.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها