امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۰:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30234
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 125
محمدعلی قاسمی، دبیر یازدهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار ...

محمدعلی قاسمی، دبیر یازدهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: داوری پایانی روز سه‌شنبه انجام شد و داوران نظرات خود را در هر بخش اعلام کردند و تنها بخش ویژه شعر کردی مانده که تا فردا داوری این بخش نهایی می‌شود.

قاسمی ابراز داشت: در هر بخش نفرات اول تا سوم خواهیم داشت، اما در بخش داستان کودک و نوجوان علاوه بر برگزیدگان اول تا سوم، افراد و آثار شایسته تقدیر هم خواهیم داشت.

دبیر این جشنواره با تاکید بر اینکه در هر بخش سه برگزیده خواهیم داشت، افزود: اگر در هر بخش برگزیده نداشته باشیم آثار تقدیری خواهیم داشت.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تمام بخش‌ها برگزیده اول داشته‌اند، ادامه داد: در بخش داستان بلند برگزیده نداشته و قرار است اثر تقدیری معرفی شود.

گفتنی است یازدهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره، 26 و 27 مردادماه 92 در سنندج میزبان هنرمندان جوان شرکت کننده و چهره‌های شاخص ادبی خواهد بود.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها