امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۷:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30237
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی فارس، این نمایشگاه با موضوع آزاد برگزار می‌شود و هنرمندان آثار خود را در ابعاد کوچک و متناسب با فضای نمایشگاهی خانه ...

به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی فارس، این نمایشگاه با موضوع آزاد برگزار می‌شود و هنرمندان آثار خود را در ابعاد کوچک و متناسب با فضای نمایشگاهی خانه هنرمندان ارائه کرد‌ه‌اند.
 این نمایشگاه از سوی انجمن هنرمندان مجسمه‌ساز تدارک دیده شده است اما به همه هنرمندان عرصه هنرهای تجسمی اختصاص دارد و منحصر به حضور مجسمه‌سازان نیست.
سعید شهلاپور، محمدرضا ذبیح‌الله‌پور، بیژن غنچه‌پور، ستاره بریرانی و معصومه روستا هیئت انتخاب آثار این نمایشگاه را تشکیل می‌دهند که تنها آثار هنرمندانی را که عضو انجمن هنرمندان مجسمه‌ساز نیستند، انتخاب می‌کنند.
به گفته سعید شهلاپور دبر کمیته نمایشگاهی انجمن هنرمندان مجسمه‌ساز، در این نمایشگاه آثاری از ۸۰ هنرمند برای فروش ارائه می‌شود.
شهلاپور قیمت‌‌گذاری این آثار را بر اساس پیشنهاد هنرمند عنوان کرد و به فارس گفت: هر هنرمند قیمت آثارش را خود پیشنهاد کرده است که با توجه به ابعاد کوچک این آثار قیمت‌گذاری متناسبی است. 
حدود ۳۰ درصد از فروش این آثار به انجمن هنرمندان مجسمه‌ساز و خانه هنرمندان ایران تعلق خواهد گرفت.
هنرمندان برای ارائه آثارشان در این نمایشگاه ملزم شده‌اند تا از مواد و متریال ماندگار در خلق آثارشان استفاده کنند و این آثار تداعی کننده ماکت نباشد.
نمایشگاه آثار هنرمندان مجسمه‌سازاز فردا ۱۰ مردادماه در خانه هنرمندان ایران گشایش خواهد یافت و علاقه‌مندان همه روزه از ساعت ۱۴ تا ۲۰ و ۳۰ دقیقه می‌توانند از این نمایشگاه دیدن و خرید کنند.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار