امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۴:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30245
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۰
تعداد بازدید: 136
حمیده محدثی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: یک هزار و 200 مقاله از نقاط مختلف کشور برای شرکت در این همایش بین‌المللی دریافت ...

حمیده محدثی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: یک هزار و 200 مقاله از نقاط مختلف کشور برای شرکت در این همایش بین‌المللی دریافت شده است که حدود هفت مورد از این مقاله‌ها مربوط به مهمانان خارجی شرکت‌کننده در این همایش است.

وی با اعلام اینکه حدود 50 نفر از اعضای هیئت‌های علمی دانشگاه‌های سراسر کشور در این مراسم حضور خواهند داشت، تصریح کرد: پنج مهمان خارجی نیز به عنوان سخنران در این مراسم حاضر می‌شوند.

وی با بیان اینکه این کنگره تأثیر شایانی در شناساندن توانمندی‌های علمی کشور به محققان سایر کشورهای دنیا دارد، خاطرنشان کرد: مهمانان خارجی این مراسم از کشورهای انگلیس، آمریکا، کانادا و ترکیه برای شرکت در این مراسم دعوت شده‌اند.

محدثی با اشاره به سخنرانی اساتید برجسته در این مراسم، افزود: 19 نفر از سخنرانان درجه استادی، 22 نفر درجه دانشیاری داشته و بقیه سخنرانان با درجه استادیاری در این همایش سخنرانی می‌کنند.

وی با بیان اینکه حدود 12 پانل برای این مراسم در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: در هر پانل حدود هفت سخنران جای داده شده است که شش کارگاه نیز به منظور دریافت مجوز بازآموزی کنگره برای تمام رشته‌های مرتبط در نظر گرفته شده است.

محدثی با اشاره به استقبال گسترده محققان داخلی و خارجی از این همایش، خاطرنشان کرد: هزار و 200 مقاله داخلی و خارجی برای شرکت در این کنگره ارسال و دریافت شده است.

دبیر اجرایی کنگره بین‌المللی سلامت زنان مدیریت سلامت زنان، افزایش تحرک بدنی و تغذیه سالم، سلامت روانی و افزایش مهارت‌های زندگی و سلامت اجتماعی را از محورهای اصلی این همایش عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه کنگره بین‌المللی سلامت زنان 20 تا 22 شهریور ماه سال جاری به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه برگزار می‌شود، تصریح کرد: هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌های جامعی برای برگزاری مناسب این همایش صورت گرفته است.

محدثی از تشکیل 12 کمیته اجرایی برای ساماندهی اسکان و جانمایی مهمانان داخلی و خارجی خبر داد.

انتهای پیام/61006/ر20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها