امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30248
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۰
تعداد بازدید: 71
اردشیر دادرس در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ابلاغیه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در باره ...

اردشیر دادرس در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ابلاغیه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در باره افزایش قیمت هر متر مکعب سوخت سی ان جی از 300 تومان به 310 تومان گفت: علی رغم نامه نگاری هایی که از جانب انجمن صنفی جایگاه داران سی ان جی و جلساتی که با کمیسیون انرژی مجلس صورت گرفت و همچنین رفت‌وآمدهایی که با سازمان حمایت داشتیم، تا کارمزد جایگاه داران 35 تومان افزایش یابد و از 40 تومان به 75 تومان برسد، در صورتی که قیمت سی ان جی افزایش نیابد و براساس همین قیمت 300 تومان عرضه سی ان جی ادامه یابد، ولی این کار صورت نگرفت.

رئیس انجمن صنفی جایگاه داران سی ان جی ادامه داد: انجمن موافق افزایش قیمت نبود، به طوری که این افزایش در قیمت سوخت تحویلی به جایگاه ها صورت گرفته است و قرار است قیمت هر متر مکعب سی ان جی از 260 تومان تحویلی به جایگاه داران به 270 تومان برسد و این 10 تومان در اختیار دولت قرار خواهد گرفت و کارمزد جایگاه داران تغییری نخواهد کرد.

 دادرس افزود: این افزایش قیمت قرار است از امشب اعمال شود و تمام جایگاه های سوخت قیمت هر متر مکعب سی ان جی را 310 تومان محاسبه می کنند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه ستاد هدفمند کردن یارانه ها موضوع افزایش کارمزد جایگاه داران را ابلاغ کرد  و همچنین سازمان حمایت نیز این افزایش کارمزد را تایید کرد، اما در اینجا شاهد هستیم که قیمت گاز تحویلی به جایگاه ها افزایش یافته است و کارمزد جایگاه داران ثابت باقی مانده است.

به گزارش فارس با موافقت رستم قاسمی وزیر نفت، قیمت سی.ان.جی به ازای هر متر مکعب 10 تومان افزایش یافت و بر این اساس قیمت این سوخت برای مصارف حمل و نقل به 310 تومان رسید.

طبق اطلاعیه بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران به مدیران مناطق این شرکت از ساعت 12 امشب  9 مردادماه افزایش قیمت سی.ان.جی در بخش حمل و نقل اعمال خواهد شد.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها