امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۷:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30258
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۰
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «الیوم السابع»، یک منبع آگاه تأکید کرد که هیئتی از اتحادیه آفریقا با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «الیوم السابع»، یک منبع آگاه تأکید کرد که هیئتی از اتحادیه آفریقا با «محمد مرسی» رئیس جمهور برکنار شده مصر در محل حصر وی دیدار کرده است.

این منبع افزود که رئیس جمهور سابق «مالی» و سه وزیر آفریقایی با مرسی دیدار کرده‌اند و این دیدار در راستای شفاف سازی صورت گرفته و هیچ پیشنهاد و طرحی برای وساطت مطرح نشده است.

این منبع تأکید کرد که هیئت آفریقایی برای دیدار با مرسی از مقامات دولت موقت کسب اجازه کرده‌اند.

روز گذشته نیز «کاترین اشتون» مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا با مرسی دیدار کرده بود و تأکید کرد که شرایط جسمی او مناسب است و در وضعیت خوبی به سر می برد.

«عصام العریان» معاون رئیس حزب آزادی و عدالت و یکی از رهبران گروه اخوان المسلمین نیز تأکید کرد که اشتون در تماس تلفنی با «عمرو دراج» یکی از اعضای اخوان از وی خواسته به همسر مرسی اطمینان خاطر دهد که حال وی خوب است.

شبکه «الحیات» مصر نیز در گزارشی تأکید کرد که مرسی در این دیدار از اشتون خواسته که با رهبر کل گروه اخوان تماس بگیرد و بدون اینکه درخواستی برای آزادی خود مطرح کند خواستار آزادی «خیرت شاطر» شده است.

محمد مرسی نزدیک به یک ماه است که در پی دخالت نظامی ارتش و بعد از برکناری در حصر به سر می‌برد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها