امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۱:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30263
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۱
تعداد بازدید: 81
علیرضا سلیمی، نماینده دلیجان و محلات در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به نامگذاری امسال به نام ...

علیرضا سلیمی، نماینده دلیجان و محلات در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به نامگذاری امسال به نام «حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی» ‌از سوی مقام معظم رهبری، گفت: ما مسئولیت‌های مهمی را با توجه به نامگذاری سال برعهده داریم.

وی با اشاره به تحقق حماسه سیاسی در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم اظهار داشت: اکنون ملت بایستی با حضور خود در صحنه، تحقق حماسه سیاسی در روز قدس را به نمایش عموم جهانیان بگذارند.

نماینده مردم محلات در خانه ملت، در ادامه سخنان خود به اظهارات روز گذشته سفیر آمریکا در قاهره اشاره کرد و اظهار داشت: دشمن امروز در خواب‌های رنگین خود نقشه‌های شومی را برای خاورمیانه اسلامی تدارک دیده است.

سلیمی از لزوم هوشیاری و بیداری مسلمانان جهان بخصوص خاورمیانه سخن گفت و افزود: امروز مردم کشورهای اسلامی باید در راهپیمایی روز قدس شرکت کنند تا همبستگی خود را به عموم مردم جهان نشان دهند.

وی به جنگ‌های داخلی برخی کشورهای اسلامی منطقه اشاره کرد و در همین زمینه، گفت: متاسفانه برخی کشورهای عربی به شعله‌ور شدن آتش این جنگ‌ها کمک می‌کنند که این بازی کردن در زمین دشمن است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه مسلمانان جهان باید با چشمان باز مسائل را رصد کرده و نسبت به آن واکنش نشان دهند، تصریح کرد: حضور پر رنگ مردم مسلمانان ایران اسلامی و سایر مسلمانان جهان در راهپیمایی روز قدس در اتحاد اسلامی کشورهای منطقه مؤثر است.

وی در همین زمینه گفت: حضور مردم مسلمان کشورمان نشان خواهد داد که اسلام سازش را نمی‌پذیرد؛ سازشی که امروز بعضی از کشورهای عربی به دنبال آنند و نتیجه‌ای جز ذلت نخواهد داشت.

سلیمی با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی روز قدس نشانگر تعهد آنها به قبله اول مسلمین است، خاطرنشان کرد: حضور مردم در راهپیمایی قدس یکپارچگی کشورهای اسلامی مقابل دشمن مشترکشان را در پی دارد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها