امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۲۰:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30269
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۱
تعداد بازدید: 38
محمد ابراهیم محبی نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

محمد ابراهیم محبی نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به راهپیمایی روز جهانی قدس، گفت: امام راحل آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان روز قدس نام‌گذاری کردند تا دفاع از فلسطین هیچگاه به فراموشی سپرده نشود.

وی با بیان اینکه بعد از خلق حماسه سیاسی در انتخابات92 مردم با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس حماسه سیاسی دیگری خلق خواهند کرد، تاکید کرد: حماسه سیاسی ملت ایران در راهپیمایی روز جمعه، نوید دیگری برای شکست رژیم اشغالگر صهیونیستی و آزاد شدن سرزمین‌های اشغالی دارد.

محبی با بیان اینکه سکوت جامعه بین‌المللی در قبال جنایات رژیم صهیونیستی غیر قابل قبول است، تاکید کرد: صهیونیست‌ها در حالی بخشی از کشور فلسطین را اشغال کرده‌اند و مردم فلسطین را به جرم حمایت از تمامیت ارضی خود سرکوب می‌کنند که کشورهای مدعی حمایت از حقوق بشر سکوت کرده اند.

نماینده مردم سنقر در مجلس گفت: راهپیمایی روز قدس در سراسر جهان و حتی در آمریکا و کشورهای اروپایی با شکوه و عظمت بیشتری برگزار خواهد شد چرا انزجار از صهیونیست‌ها به تمام جهان کشیده شده است.

وی در پایان با اشاره به وحشت صهیونیست‌ها از روز جهانی قدس، گفت: صهیونیست در روز جهانی قدس به ایادی خود در کشورهای غربی و آمریکا دستور می‌دهند تا از برگزاری تظاهرات ضدصهیونیستی ممانعت کنند چرا که آنها نمی‌خواهند جهانی شدن حمایت از فلسطین و مقابله با صهیونیسیم را مشاهده کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها