امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۶:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30270
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۱
تعداد بازدید: 87
حسین نجابت عضو کمیسیون انرژی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: روز قدس امسال باید از سوی کشورهای ...

حسین نجابت عضو کمیسیون انرژی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: روز قدس امسال باید از سوی کشورهای مسلمان حامل این پیام باشد که جهان اسلام دشمن خود را به خوبی می‌شناسد و مسلمانان نباید فریب بازیهای سیاسی غرب در کشورهای اسلامی که توسط مزدوران آنها صورت می‌گیرد را بخورند.

وی افزود: من فکر می‌کنم که در کشور ما نیز مردم این حساسیت را درک می‌کنند و با یک راهپیمایی پرشور بلوغ سیاسی خود را به نمایش می‌گذارند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روز قدس یک روز جهانیست و حداقل در سطح جهان اسلام دارای اهمیت است و باید در این چارچوب به آن نگریسته شود، اظهار داشت: امروزه جهان اسلام دستخوش تغییرات و نیز مشکلات و مظالم ویژه‌ایست، کشورهایی که در آنها بیداری اسلامی اتفاق افتاده از سوی آمریکا، غرب و افراد منفعت‌طلب در جهان اسلام مورد هجوم قرار گرفته و در معرض خطر قرار دارد.

نجابت ادامه داد: در پرتو آشوب‌های صورت گرفته در کشورهای اسلامی به ویژه آنچه در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا در حال وقوع است، آمریکا و رژیم صهیونیستی در صدد هستند تا مسأله فلسطین را به سود خود مصادره کنند و می‌خواهند تا با احیای پروژه نخ‌نمای صلح، منافع خود را دنبال کنند.

وی افزود: حضور گسترده و پرشور مسلمانان در راهپیمایی روز قدس به نوعی اعلام حمایت از مردم فلسطین است و مسلمانان با حضور در راهپیمایی این روز به جهانیان و به ویژه مستکبران اعلام می‌کنند که مسأله سوریه و مصر نمی‌تواند موضوع فلسطین را به فراموشی بسپارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار