امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۳:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30271
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۱
تعداد بازدید: 128
عشرت شایق عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بر ضرورت حضور و راهپیمایی در ...

عشرت شایق عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بر ضرورت حضور و راهپیمایی در روز قدس و ایجاد حماسه دیگر در بعد خارجی تاکید کرد و اظهار داشت: حماسه سیاسی که مقام معظم رهبری در ابتدای امسال به آن اشاره فرمودند یک فرمایش عام بود که اوج آن در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شکل گرفت.

وی ادامه داد:‌ چون حماسه سیاسی از سوی مقام عظمای ولایت عنوانی سالانه است بنابراین یک رزمایش سیاسی در نقاط متنوع ایام‌الله محسوب می‌شود.

عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی روز قدس را یک نقطه مهم در تاریخ سیاسی جمهوری اسلامی برای حاکمیت و تقویت‌بخشیدن به ارزش‌های دینی در سراسر دنیا دانست و خاطرنشان کرد: روز قدس توسط امام راحل(ره) پایه‌گذاری شد و راهپیمایی حمایت از مردم فلسطین نه تنها در ایران بلکه در کل کشورهای جهان و هم جامعه‌ای که با ستمگری و نقض حقوق بشر مخالف است برگزار می‌شود.

شایق راهپیمایی روز قدس را خیز بلند مردم و قیام مستضعفین در جهان برشمرد و تاکید کرد: باید در روز قدس امسال یک حماسه دیگری را رقم بزنیم.

وی روز قدس را اصل «تولی و تبری» عنوان و تصریح کرد: روز قدس یکی از مظاهر عملی تولی و تبری در جهان اسلام است که اولین پیامش برای فلسطینیان این است که ما حمایت سالیانه از شما داریم و با انسجام اسلامی خواستار آزادی فلسطین هستیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها