امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۲:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30273
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۱
تعداد بازدید: 45
علیرضا چلویی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به کندی روند اسقاط خودروهای فرسوده در کشور، اظهارداشت: کند شدن روند اسقاط خودروهای فرسوده از ...

علیرضا چلویی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به کندی روند اسقاط خودروهای فرسوده در کشور، اظهارداشت: کند شدن روند اسقاط خودروهای فرسوده از سال‌‌های گذشته پیش‌بینی شده بود.

دبیر انجمن اسقاط و بازیافت کشور با اعلام اینکه هم‌اکنون در حیطه خروج خودروهای فرسوده با بحران روبرو هستیم، افزود: متأسفانه تعهدی برای دارندگان این دسته از وسایل نقلیه به منظور مشارکت در طرح‌های اسقاط وجود ندارد و البته یکی از دلایل آن عدم شفافیت قوانین خروج خودروهای فرسوده از چرخه حمل‌ونقل است. 

چلویی در ادامه یادآور شد: در کنار کندی روند اسقاط این دسته از وسایل حمل‌و نقل از مجاری قانونی، شاهد اسقاط غیرمجاز خودروهای فرسوده هستیم.

دبیر انجمن اسقاط و بازیافت کشور با اعلام اینکه اسقاط غیرمجاز خودروهای فرسوده در هر دو حوزه خودروهای سنگین و سبک در حال انجام است، ابراز داشت: در این روش از قطعات خودروهای فرسوده استفاده مجدد می‌شود و همین مسئله با تبعات امنیتی همراه خواهد بود.

چلویی با بیان اینکه هم‌اکنون ظرفیت مراکز اسقاط خودروهای فرسوده خالی مانده است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر سیستم اسقاط موازی در این زمینه در حال انجام است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها