امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۴:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30278
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۱
تعداد بازدید: 72
محمد هاشم سلیم آشتیانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه امسال کمک‌های قابل توجهی از سوی جامعه خیرین حامی معلولان کشور جمع آوری ...

محمد هاشم سلیم آشتیانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه امسال کمک‌های قابل توجهی از سوی جامعه خیرین حامی معلولان کشور جمع آوری شده است، اظهار داشت: از ابتدا رمضان گلریزان‌های متعددی در سطح کشور برگزار شده است به طوری که تعدادی از آنها به صورت استانی و تعدادی به صورت کشوری بوده است.

وی تصریح کرد: جامعه خیرین حامی معلولان کشور تا به امروز در استان‌ها خراسان رضوی، اراک، قم، تهران،گیلان و ... گلریزان برگزار کرده است که نتایج خوبی را در بر داشته است.

سلیم آشتیانی گفت: با هماهنگی صورت گرفته با سازمان بهزیستی قرار است سهم آورده مسکن بیش از 3 هزار خانواده چند معلول از سوی خیرین پرداخت شود به طوری که برای هر واحد مسکونی 5 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

عضو هیئت امنای جامعه خیرین حامی معلولان کشور خاطر نشان کرد: شب گذشته در استان قزوین گلریزانی توسط مجمع خیرین حامی معلولان قزوین برگزار شد که در نهایت یک میلیارد تومان برای معلولان جمع آوری شد.

وی ادامه داد: سال گذشت و پس از تشکیل جامعه خیرین حامی معلولان کشور ، 500 میلیون تومان برای معلولان جمع آوری شد که این رقم در سال جاری چند برابر رشد داشته است.

سلیم آشتیانی افزود: هدف از تشکیل جامعه خیرین حامی معلولان کشور حمایت از این افراد و به‌ ویژه در بخش مسکن است که در این راستا گام‌های بلندی بر داشته شده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها