امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۹:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30298
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۲
تعداد بازدید: 127
به گزارش فارس، روزنامه آمریکایی کریستین ساینس مانیتور در گزارشی به قلم «هوارد لافرانچی»، از اعضای تحریریه این روزنامه مدعی شد که حسن روحانی، ...

به گزارش فارس، روزنامه آمریکایی کریستین ساینس مانیتور در گزارشی به قلم «هوارد لافرانچی»، از اعضای تحریریه این روزنامه مدعی شد که حسن روحانی، رئیس‌جمهور منتخب ایران با اعلام اینکه ایران حاضر به توقف غنی‌سازی اورانیوم نیست، میانه‌رو بودن خود را زیر سوال برده است!

حسن روحانی در اولین مصاحبه مطبوعاتی خود تاکید کرده بود که دوران توقف غنی‌سازی گذشته است. نویسنده ساینس مانیتور بر این باور است که این سخنان تردیدها در مورد میانه‌روی روحانی را افزایش داده است.

این اشارات روزنامه آمریکایی مزبور پس از آن صورت می‌پذیرد که ضمن انتشار نظرات موافقان تحریم‌هایی که قرار است امروز در مجلس نمایندگان آمریکا به بحث گذارده شوند، تصریح کرده که آنان باوری به میانه‌روی روحانی یا به عقب بازگردانده شدن برنامه هسته‌ای ایران توسط وی ندارند.

این گزارش با اشاره به لحن نرم‌تر دولت اوباما و تمایل آن به مذاکره با دولت روحانی، تصریح کرده که تلطیف لحن شامل مساله هسته‌ای ایران نمی‌شود. اوباما تاکید کرده است که تحریم‌های اقتصادی علیه ایران تسهیل نخواهد شد.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها