امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۵:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30309
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی شرکت چیترا، طی قراردادی نشر افق منعقد گردید وارد شبکه فروش مویرگی چیترا ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی شرکت چیترا، طی قراردادی نشر افق منعقد گردید وارد شبکه فروش مویرگی چیترا شد.

شرکت چیترا با شناسایی جامعه هدف کتاب‌های منتشر شده یا لوح‌های فشرده‌ای که از سوی ناشران و تولید کنندگان محصولات فرهنگی به دست نمایندگانش در استان‌ها می‌رسد، اقدام به توزیع می‌کند.

اولویت اجرای این طرح در استان‌ها و به ویژه مناطق محروم جنوب و جنوب شرقی کشور است و این طرح تاکنون در استان‌های گلستان، مازندران، کرمانشاه، فارس و بوشهر در حال انجام است که تا پایان سال در کل کشور اجرا خواهد شد. این شرکت آثار مکتوب را از طریق ناشران و تولیدکنندگان محصولات فرهنگی دریافت می‌کند و نسبت به توزیع آثار در کشور اقدام می‌کند.

نشر افق در سال 1369 تاسیس شد و قریب بر 12 سال کتاب‌های کودک و نوجوان منتشر می‌کرد. از سال 1381 نشر افق فعالیت خود را با انتشار ادبیات بزرگسال گسترش داد و تا امروز بیش از 1100 عنوان کتاب به جامعه فرهنگی تقدیم کرده است. نشر افق تاکنون سه بار به عنوان ناشر برگزیده کشوری در حوزه کودک و نوجوان و چهار دوره به عنوان برگزیده شرکت کننده نمایشگاه کتاب تهران انتخاب شده است.

گفت‌وگوی فارس با مدیر اجرایی طرح امانی چیترا را از اینجا بخوانید.

انتهای پیام/و  
برچسب ها:
آخرین اخبار