امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۰۲:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30315
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتشارات نیستان به تازگی کتاب شعری با نام «درخت سوخته در باران» را ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتشارات نیستان به تازگی کتاب شعری با نام «درخت سوخته در باران» را منتشر کرده است که گزارشی منظوم از دعای ابوحمزه ثمالی است.

این کتاب که با مقدمه‌ای نسبتا مفصل از سیدمهدی شجاعی منتشر شده است، سروده‌ها و دریافت‌های شاعرانه ناصر حامدی از این دعای شریف در ماه مبارک رمضان است.

در این کتاب که قطع جیبی دارد و با قیمت 3هزار تومان منتشر شده است، فرازهای دعای ابوحمزه ثمالی با هنرمندی تمام شاعرش در قالب‌های شعری کلاسیک مثل مثنوی و غزل نشسته‌اند ضمن اینکه بعضی از برداشت‌های شاعرانه از این کتاب به صورت متن ادبی نیز آمده‌اند.

لازم به ذکر است انتشارات نیستان ترجمه کامل دعای ابوحمزه ثمالی را با صدای سید مهدی شجاعی در یک سی دی با نام «شکوای سبز2» با قیمت 3500 تومان منتشر کرده است.

دعای نورانی ابوحمزة ثمالی، دعایی است که وجود مبارک امام سجاد، زین العابدین سلام الله علیه در تمام سحرهای ماه مبارک رمضان آن را می‌خواندند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها