امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۴:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30333
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۰
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس تاکنون 982 تعداد پروانه‌ برای ارائه خدمات عرضه اینترنت رسا (ISP) صادر ...

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس تاکنون 982 تعداد پروانه‌ برای ارائه خدمات عرضه اینترنت رسا (ISP) صادر شده است.

773 شرکت این پروانه‌ها را دریافت‌ کرده‌اند و به این ترتیب بیش از 200 شرکت ISP بیش از یک پروانه از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اخذ کرده‌اند.

فقط در تهران 142 پروانه ISP صادر شده است. شلوغی بازار شرکت‌های اینترنتی و تعدد صدور پروانه در این حوزه، همواره مورد انتقاد جدی بوده است.

اکنون معاون صدور پروانه و برسی‌های فنی رگولاتوری از برنامه جدید این سازمان برای بازار ISPها خبر داده است.

لطف‌الله سبوحی در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: این سازمان در حال ساماندهی پروانه‌های ISP است. اعتبار برخی از این پروانه‌ها به پایان رسیده و تمدید نشده‌اند.

وی ادامه داد: در مرحله ساماندهی پروانه‌های ISP، فعلا صدور پروانه جدید متوقف شده تا پس از منظم شدن پروانه‌ها، کار ادامه یابد.

معاون بررسی‌های فنی و اقتصادی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی افزود: احتمال دارد در ساماندهی پروانه‌ها، تغییراتی در شرح وظایف پروانه‌ها ایجاد شود، اما فعلا نمی‌توان در مورد این تغییرات اظهار نظر کرد.

سبوحی در پاسخ به این سوال که آیا تعداد پروانه‌های این حوزه کاهش خواهد یافت، گفت: زیاد به دنبال حذف نیستیم.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها