امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۱:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30351
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۱
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سازمان بسیج مستضعفین با فرارسیدن سالروز جهانی قدس اطلاعیه‌ای را صادر کرد که با جمله «روز قدس، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سازمان بسیج مستضعفین با فرارسیدن سالروز جهانی قدس اطلاعیه‌ای را صادر کرد که با جمله «روز قدس، روز اسلام است.» حضرت امام خمینی علیه الرحمه آغاز شده و در آن آمده است: بیش از شصت سال است که رژیم آپارتاید صهیونیستی به پشتوانه قدرت‌های پوشالین دنیا و استکبار جهانی، اراضی شریف قدس را با زیر پا نهادن حقوق مسلم بشری و نقض تمامی قوانین مصرّح بین المللی غصب نموده و رژیمی مجعول و بی هوّیت را به زور و زر و تزویر ساخته است تا شاید به خیال واهی و پندار خالی خویش بتواند خاورمیانه‌ای جدید را شکل دهد.

این اطلاعیه می‌افزاید: سی و چند سال را صهیونیست‌های غاصب با آسایش به شهرک‌سازی‌های خود ادامه دادند تا آنکه «انقلاب شکوهمند ایران اسلامی» به عنوان الگوی جدید مبارزه و قیام و جهاد به جهانیان معرفی گردیده و تفکرهای ناب و آسمانی پیر جماران و بت شکن دوران به سایر کشورها صادر شد و اینگونه، هسته‌های مقاومت یکی پس از دیگری شکل گرفت تا خواب آرام و خیال آسوده استکبار را برباید. حزب الله قهرمان شد، حماس مبارزه را آغاز کرد و جهاد اسلامی قیام را سرلوحه فعالیت های خویش قرارداد.

در این اطلاعیه تاکید شده است: نقطه عطف این قیام تاریخی، تدبیر حکیمانه معمار بزرگ انقلاب اسلامی در نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به نام «روز قدس شریف» بود که نوای «مرگ بر اسراییل» را در اقصی نقاط جهان حتّی در  قلب اروپا و آمریکا طنین انداز نمود و میراثی جاودان گردید برای نسل های آتی و احیاگر جهادی فزاینده در جهان اسلام گردید تا همگان یقین کنند که «فلسطین، قلب تپنده جهان اسلام است» و می رود که به زودی بیت المقدس، مصلّای مسلمین جهان قرار گرفته و اسرائیل غاصب پس از شکست‌های ذلیلانه‌اش در جنگهای 33 روزه و 22 روزه و 8 روزه؛ و اینک در محاصره سخت بیداری اسلامی و مهاجرت معکوس، به اضمحلال و فروپاشی نهایی خود نزدیک و نزدیکتر گردد.

در این اطلاعیه تصریح شده است: لذا تکریم روز جهانی قدس و خروش انقلابی امت واحده اسلامی امروز بیش از هر زمان دیگری در منظر افکار عمومی اثر گذار بوده و سردمداران منفور استکبار و حکام پلید کاخ سفید را وحشت زده می‌نماید و این مهمّ، گام نزدیکتری است در تحقق حکومت جهانی اسلام.

در پایان این اطلاعیه آمده است: در این میان، نگاه ملت ها به ایران اسلامی معطوف است که مبدع این حرکت جهانی بوده‌اند و ایرانیان استکبار ستیز نیز اعم از زن و مرد، پیر و جوان و آحاد و اقشار گوناگون جامعه، بار دیگر جوش و خروش انقلابی و غیرت اسلامی خویش را با حضور یکپارچه در راهپیمایی با شکوه روز قدس به عالمیان نمایانده و ضمن محکومیت جنایات ددمنشانه صهیونیسم بین الملل، مردم جهان را به قیامی سراسری علیه شیطان بزرگ و ایادی دست نشانده اش فرا می خوانند. وعده آزاد اندیشان عالم: راهپیمایی جمعه، روز جهانی قدس.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها