امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۱:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30356
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 54
به  گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شاهین مظفری مدیر روابط عمومی این سازمان از سرویس رسانی ناوگان تاکسیرانی همزمان با برگزاری ...

به  گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شاهین مظفری مدیر روابط عمومی این سازمان از سرویس رسانی ناوگان تاکسیرانی همزمان با برگزاری نماز عید فطر خبر داد و گفت: در این روز 450 تاکسی و ون نمازگزاران را از نقاط مختلف شهر به دانشگاه تهران می آورند.
مظفری با اشاره به توزیع تاکسی ها در 5 پهنه شهر تهران گفت: 20 مسیر رفت و برگشت برای نمازگزارن در نظر گرفته شده و دو ستاد گمشدگان در پارکینگ ادوارد براون واقع در خیابان 16 آذر و پارکینگ جلالیه واقع در خیابان قدس خیابان پورسینا پیش بینی شده است.
به گفته ی وی تاکسی ها و ون ها از ساعت 4 صبح روز عید سعید فطر در مکان هایی که مشخص شده است فعالیشان را آغاز و تا پایان مراسم خدمت رسانی می کنند.
مسیرهای تاکسی و ون های رایگان سازمان تاکسیرانی به شرح زیر است: ابتدای خیابان قائم مقام(هفت تیر) به میدا ولیعصر(عج)/ تقاطع خیابان فاطمی- خیابان ولیعصر به میدان ولیعصر(عج)/ تقاطع خیابان های فاطمی – حجاب تا بلوار کشاورز به خیابان حجاب/ تقاطع خیابان های فاطمی- کارگز تا بلوار کشاورز به خیابان کارگر/ بیمارستان امام خمینی(ره) به تقاطع کارگر- کشاورز/ تقاطع خیابان طالقانی – مفتح به تقاطع طالقانی- ولیعصر(عج)/ تقاطع بزرگراه نواب- خیابان آزادی به میدان انقلاب/ میدان حر به میدان انقلاب/ تقاطع مفتح- خیابان انقلاب( دروازه دولت) به چهار راه ولیعصر(عج)/ تقاطع چهار راه ولیعصر(عج) به تقاطع خیابان وصال-انقلاب.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها