امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۸:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30360
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 58
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، در بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان به مناسبت روز قدس آمده است: اینک در ماه ضیافت الهی و بر سر خوان رحمت واسعه او گرد ...

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، در بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان به مناسبت روز قدس آمده است: اینک در ماه ضیافت الهی و بر سر خوان رحمت واسعه او گرد آمده‌ایم و در آوردگاه جهاد اکبر بر سر آنیم که همدردی با مظلومان را با تأسی از مولای مظلومان عالم -حضرت علی(ع)-به منصه ظهور برسانیم.

امروز بارزترین جلوه مظلوم یاری و ظلم ستیزی، حمایت همه جانبه از ملت مظلومی است که به تعبیر علامه شهید مطهری «به زور از خانه خودشان بیرون رانده شده‌اند»؛ درخشش روز جهانی قدس به عنوان ابتکار و یادگار ماندگار حکیم دور اندیش -حضرت امام خمینی(ره)- تأییدی است بر حقانیت حرکت‌ها و جنبش‌های بیدارگرانه کشورهای اسلامی در جهان که روز به روز در تزاید و شکوفایی است.

این بیانیه می‌افزاید: اسرائیلی که یک روز در خیال خام خود حکومت از نیل تا فرات را رقم می‌زد و طرح اسرائیل بزرگ را در دماغ می‌پروراند، امروزه دچار کابوس عظیم بیداری اسلامی مسلمانان جهان شده است که در پشت دیوارهای آهنین اسرائیل خواب را به او حرام کرده‌اند.

آری این خیزش انقلابی ستمدیدگان و پایمردی انقلابیون فلسطین که طی چندین دهه مبارزه خستگی ناپذیر و با الهام از قول حق نوید بخش قرآن کریم که «ان تنصروا...ینصرکم» و پیروی از رهنمودهای حکیمانه امام خمینی(ره)و خلف صالحش حضرت امام خامنه‌ای، باورمند از هیچ کوششی فروگذار ننموده، اینک به بار نشسته است.

گر چه شب کیشان روشن ستیز با انواع مکاید و دسایس بر آنند که با اتحاد نامیمون خود، حرکت‌های انقلابی مسلمانان جهان و از جمله مصر را از مسیر اصلی منحرف نمایند، اما این نهضت بیداری اسلامی به حول و قوه الهی تا تحقق عدالت در جهان ادامه خواهد داشت.

در ادامه این بیانیه آمده است: طلایه داران فرهنگ، تقارن ماه مبارک رمضان و روز قدس امسال را با آغاز به کار دوره یازدهم ریاست جمهوری اتفاقی فرخنده دانسته و ضمن امید به رعایت و ادامه مشی تعادل و پیروی از اصل مترقی ولایت فقیه و رهبری‌های حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب توسط دولتمردان، با رفع کاستی‌ها و ارتقای شأن ملت و حکومت شایسته ایران اسلامی در انظار جهانیان، فرجامی خوش را برای دولت جدید آرزو کرده و در جمعه آخر ماه مبارک رمضان نیز همانند و همدوش دیگر مسلمانان عالم و امت حزب الله ایران برای تحقق امر ولی خود که فرمودند: «روز قدس یک روز بین‌المللی اسلامی و روز بزرگ و مهمی است که ملت ایران و دیگر ملت‌های مسلمان، حرف حقی را که استکبار بیش از شصت سال برای خاموش کردن آن سرمایه‌گذاری کرده بود، فریاد میزنند» به خیابان‌ها آمده و فریاد مرگ بر اسرائیل را طنین انداز خواهند نمود.

ما فرهنگیان بسیجی اعلام می‌داریم: 1-بیداری اسلامی ستمدیدگان جهان میوه شیرین نهضت الهام بخش و ظلم ستیز حضرت امام خمینی(ره) است که تا رفع فتنه از جهان ادامه داشته و در همه حال از آن حمایت خواهیم کرد.

2-گرچه امروز شاهد پیروزی‌های پی در پی مسلمانان بیدار هستیم اما آنچه که توجه رهبران و توده‌های به پا خاسته را طلب می‌کند، آفات و دشمنی‌های رنگارنگ بدخواهان داخلی و خارجی است که در قالب ایجاد اختلاف شیعه و سنی و فاصله انداختن بین توده مردم و رهبران آنها بروز می‌کند، بنا بر این رهبران حرکت‌های بیداری اسلامی باید با چشمان باز متوجه این موهبت الهی باشند که با گرایش به چپ و راست یا انحراف از مسیر اصلی و اولیه، موجبات دلسردی ملت‌ها و از دست دادن سرمایه مهم اعتماد ملی را فراهم ننمایند.

3-اتحاد و یکپارچگی ملت مسلمان ایران و پیروی از رهبری الهی که باطل السحر همه دسایس دشمنان این انقلاب بوده سر مشق ارزنده‌ای برای رهبران و ملت‌های بپاخاسته است.

4-تداوم راه مبارزه با استکبار بین‌المللی و دفاع از آرمان فلسطین سبب بازگشت روح عزت و عظمت به پیکره امت اسلام و کلید نجات مظلومان عالم است.

5-وحدت و همبستگی سران کشورهای اسلامی ضامن پیروزی حق بر باطل است و هر که از قاعده قرآنی سرباز زند قطعاً دچار سرنوشت امثال حسنی مبارک خواهد شد.

6-امروزه تنها مرجع جامع الشرایط در جهان اسلام و پرچم بدوش مبارزه با کفر، رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای است که پیروی از او را به تمام ملل ستمدیده جهان برای رهایی از ظلم توصیه می نماییم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها