امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۱:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3037
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۲
تعداد بازدید: 172
سردار بهمن ریحانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، گفت: دفاع‌مقدس یک گنجینه تمام‌نشدنی است و ما از همه تاریخ دفاع‌مقدس و مکان‌هایی که یادآور ...

سردار بهمن ریحانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، گفت: دفاع‌مقدس یک گنجینه تمام‌نشدنی است و ما از همه تاریخ دفاع‌مقدس و مکان‌هایی که یادآور کارهای بزرگ بوده است، بهره می‌گیریم تا جوانان را با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا کنیم.

ریحانی با تاکید براینکه با آشنا کردن جوانان با فرهنگ دفاع‌مقدس، آنان را بیمه می‌کنیم، تصریح کرد: یکی از مکان‌ها که تاریخ پرافتخاری در دوران دفاع‌مقدس در آنجا رقم خورده، بازی‌دراز است که براساس ایمان و شجاعت آزاد شد.

وی اعلام کرد: بازی‌دراز منطقه‌ای است که برای دشمن اهمیت بسیاری داشت و با شهامت و ایثارگری جوانان این مرز‌وبوم، آن منطقه آزاد شد و برای بازپس‌گیری آن، جوانان غیوری جان خود را فدا کردند.

وی با ذکر اینکه هرساله برای یادآوری رشادت‌های رزمندگان و بیعت مجدد با رهبری، یادواره شهدای عملیات بازی‌دراز برگزار می‌شود، افزود: هرساله استقبال زائران بیشتر شده و برنامه‌های مختلفی در این مراسم باشکوه برگزار می‌شود.

جانشین فرماندهی سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه در پایان خاطرنشان کرد: امسال نیز شاهد صعود 15هزار نفری به ارتفاعات بازی‌دراز در روز جمعه خواهیم بود.
انتهای پیام/2700/ش20
برچسب ها:
آخرین اخبار