امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 26
۱۸:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 30373
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۳
تعداد بازدید: 134
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در /، نیروی زمینی ارتش سوریه با همکاری نیروی هوایی و توپخانه ارتش این کشور، تلاش افراد ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در /، نیروی زمینی ارتش سوریه با همکاری نیروی هوایی و توپخانه ارتش این کشور، تلاش افراد مسلح برای یورش و سیطره بر منطقه «الغزلانیة» در ریف دمشق را ناکام گذاشتند.

این گزارش حاکی است که شمار زیادی از افراد مسلح با یورش به منطقه الغزلانیه در مجاورت بزرگراه فرودگاه بین‌المللی دمشق در صدد نفوذ به منطقه از طریق باغستان‌ها بودند که با هوشیاری و رویارویی ارتش متحمل شکست شده و 200 عنصر آنها به هلاکت رسیدند.

افراد مسلح در آغاز عملیات یورش به منطقه الغزلانیه با مقاومت یگان‌هایی از ارتش سوریه مواجه شدند و به سرعت حجم وسیعی از اسلحه، مهمات و نیرو به منطقه گسیل کردند. این امر نیروهای ارتش را به درخواست کمک از نیروی هوایی و توپخانه واداشت. با دخالت نیروهای هوایی و توپخانه ارتش سوریه شکست سختی بر تروریست‌ها وارد شد.

درگیری بین نیروهای ارتش سوریه و افراد مسلح 9 ساعت به طول انجامید که طی آن 200 تروریست کشته شده و شمار بسیار زیاد دیگری نیز زخمی شدند.
انتهای پیام/خ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها